Echte Chinese Bonsai boom met werkende waterval!
- Waterval Buddha
- De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
Bonsai boom met waterval
Bent u opzoek naar een aparte decoratie op het gebied van planten? Dan is deze speciale Bonsaiboom met waterval iets voor jou! Het Bonsai arrangement bestaat uit een echte Chinese Bonsai boom met een werkende waterval. De waterval ondersteunt het easy-caresysteem, wat helpt bij de verzorging. Zie je hem al staan op je bureau of vensterbank?
Bonsai arrangement
De bonsai boom word geleverd in een stone-look bak, inclusief een stromende waterval. Het gebruik is simpel: vul het bakje met water, stop de stekker in het het stopcontact en het water begint te stromen. Het easy-caresysteem verzorgd de boom voor het grootste gedeelte. Zo hoef je de boom maar één maal per week water te geven. De waterniveaumeter geeft aan wanneer dit nodig is. De boom kan zo jaren lang mee!
Er zijn 2 verschillende opties.
Optie 1
Waterval Buddha, het water loopt langs het muurtje.
Optie 2
Waterval Balance Stone, 3 gestapelde stenen waar bovenuit het water langs de stenen loopt.
Specificaties
Latijnse naam: Bonsai
Standplaats: halfschaduw
Bladeren: groenblijvend
Winterhard: nee
Potmaat: 30cm
Hoogte: 25-30cm