Set van 200 zomerse bloembollen!

Bloembollen bij Ticketveiling.nl. Mis deze huis en tuin veiling niet en win jouw bloembollen met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

Set van 200 bloembollen, ter waarde van €49,99.

  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit je profiel klopt.
  • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Zomerse bloembollen

De zomer komt eraan, tijd om de tuin eens op te fleuren met deze set van 200 zomerse bloembollen! Wanneer je de bollen in het voorjaar plant, bloeien deze de hele zomer door tot wel 15 weken. Elke collectie bevat 12 bekende variëteiten van prachtige bloeiende planten.

De collectie bestaat onder andere uit

Triteleia Queen Fabiola
Dit bolgewas komt van oorsprong uit de warme streken in Amerika, speciaal uit Californië. Dit betekent dat de bollen in een strenge winter beschermd moeten worden met een laagje bladeren of compost. Hoogte: 30-50 cm

Ixia Mixed
Komt alleen voor in delen van Zuid Afrika waar het in de winter echt koud wordt. Ixia kan geplant worden op een plaats waar het in de zomer niet al te nat is. Het is dus ook geen probleem als ze met water geven een paar keer worden vergeten. Tijdens de bloei, bereiken ze een hoogte van 35 cm en verspreiden ze een heerlijke geur.

Dahlia Decorative
De Decoratieve Dahlia is een grote groep van zomer bloeiende planten. Ze houden van een zonnige plek en goed gedraineerde grond maar kunnen ook gedeeltelijk schaduw accepteren. Decoratieve Dahlia's hebben opvallende, weelderige, gevulde bloemen in allerlei kleuren en zijn daarom een sensationele toevoeging aan uw tuin. Ook zijn ze top als snijbloem om mooie boeketten voor binnenshuis te maken. Hoogte tot 90 cm.

Gladiolus red en velvet
Gladiolen zijn echte zomerbloemen. Gladiolen zorgen voor vuurwerk in de border of in een bloempot op het terras en balkon. Ook in de vaas zijn Gladiolen prachtig, want Gladiolen zijn ook prima snijbloemen. De Gladiool valt op doordat de bloemen aan weerszijden van de stengel bloeien. Hoogte tot 90 cm.

Freesia
Het knolgewas Freesia werd ‘ontdekt’ in Zuid-Afrika, waar het ‘Kaaps lelietje-van-dalen’ werd genoemd. De bloem kreeg de naam ‘Freesia’ rond 1830. De Freesia heeft sprankelende kleuren en laat een heerlijke geur achter. De geur neemt je mee terug in de tijd en roept vaak herinneringen op. Ouderwets? No way! Vintage, want deze nostalgische bloem heeft een spectaculaire comeback gemaakt. Hoogte tot 40 cm.

Anemeone
Populair vanwege de margriet-achtige bloemen die talrijk verschijnen wanneer ze in grote groepen worden aangeplant. Groeit in bijna elke tuingrond, het liefst vochtige grond. Hoogte 10-20 cm.

Allium Moly
Goudlook Echte Goudvinkjes - Allium Moly is door zijn ontdekker, Carl von Linne, vernoemd naar een oude 'toverplant' met de naam Moly. In het gebied van oorsprong, zuidelijk Europa, geloofde men dat wanneer deze Allium Moly in de tuin tot bloei kwam, dat dit een voorteken was. De bloei van deze plant zou voorspoed, rijkdom en geluk brengen voor degene die hem vond. Als u ziet hoe mooi ze bloeien, van april tot en met juni, is het zeer begrijpelijk dat men deze eigenschap aan Moly toedichtte. Hoogte 20-30 cm.

Sparaxis mixed
De Sparaxis dankt zijn Nederlande namen (Zigeunerbloem/Harlekijnbloem) aan de vrolijke bontgekleurde bloemen. Hij bloeit in de zomer uitbundig. Zet hem op een zonnige plek met een voldoende vochtige en goed doorlatende bodem. Hij is niet bestand tegen vorst, graaf de knolletjes in het najaar weer uit en laat ze vorstvrij overwinteren. Hoogte tot 40 cm.