Prachtige sieradenbox Deluxe!
Prachtige sieradenbox Deluxe!
- Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.
- Wit
- Het product wordt automatisch verzonden na betaling.
- Je ontvangt het product op het adres uit jouw profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
- Je kunt een ander afleveradres invoeren tijdens de betaling.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourkosten zijn voor eigen rekening. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
Sieradenbox Deluxe
Ben jij vaak je sieraden en horloges kwijt? Zoek je iets om deze op een mooie en vaste plek op te bergen? Zoek dan niet verder! Deze sieradenbox heeft een luxe uitstraling, bestaat uit 3 lades, meerdere opbergvakken en een ingebouwde spiegel. Perfect om al jouw kostbare sieraden in op te bergen. Er zijn speciale vakjes voor je oorbellen, ringen en ook je armbanden en kettinkjes kun je er eenvoudig in kwijt. Door de meerdere compartimenten bepaal je de indeling zelf, en raak je je waardevolle sieraden nooit meer kwijt!
Specificaties
- Gemaakt van PU leer.
- Afmetingen: 17,2 x 14 x 11 cm.
- Gewicht: 900 gram.
- Ingebouwde spiegel.