5 dagen verblijf in Tossa de Mar inclusief excursie Barcelona!

Tickets voor 5 dagen verblijf in Tossa del Mar met dagexcursie Barcelona bij Ticketveiling.nl. Mis deze vakantie veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

  • Geldig voor vertrek tussen 15 september en 3 november 2019 of tussen 3 april en 19 juni 2020.

Een 2-persoonsticket voor een 5-daags verblijfsarrangement in Tossa de Mar op basis van half pension met een dagexcursie naar Barcelona, ter waarde van circa € 330.

  • De voucher vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
  • Reserveren is op basis van beschikbaarheid.

Na je betaling aan Ticketveiling ontvang je een voucher waarmee je dient te reserveren bij New Wave Serveis. Het reserveren is op basis van beschikbaarheid dus wacht niet te lang met reserveren.

5-daags strandverblijf in Tossa de Mar

Ben jij nog op zoek naar een korte vakantie in het najaar? Dan is dit je kans! Met dit arrangement geniet je 5 dagen lang van het heerlijke Spaanse weer. Je verblijft 5 dagen lang in de badplaats Tossa de Mar in het URH Hotel. Tijdens je verblijf in dit mooie 3*** sterren hotel middenin het centrum geniet je op basis van halfpension.

Dagexcursie Barcelona

Inbegrepen in dit arrangement zit een dagexcursie naar Barcelona. Tijdens de excursie kom je langs alle prachtige highlights van Barcelona zoals de Sagrada Familia, Casa Mila, het nationaal paleis, de Ramblas en natuurlijk de Gotische wijk. Je krijgt ook 2,5 uur vrije tijd om zelf het centrum Barcelona te verkennen.

Kijk voor meer informatie op de website van New Wave.