Zilveren ringen set Iyabo van Van Amstel Diamond
- Verzending buiten Nederland is helaas niet mogelijk.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourskosten zijn voor je eigen rekening.
Ringen set Iyabo van Van Amstel Diamond
Mooie sieraden mogen niet ontbreken als je voor een stijlvolle look gaat. Deze prachtige ringen set maakt elke outfit helemaal af. Deze ringen set is vervaardigd uit 925 Sterling zilver en zijn beide afgezet met een prachtige parel. Kies er voor om de ringen los of bij elkaar te dragen. Waar ga jij voor? Eenmaal, andermaal, enjoy!!
Ringen set: iyabo
Metaal: 925 Zilver Rhodium verguld en 24k verguld.
Zoetwater parel: 5mm
Diameter ringen: 15.8 mm verstelbaar