Promessa armband van Beau Monde!

Promessa armbanden van Beau Monde bij Ticketveiling.nl. Mis deze fashion veiling niet en win jouw armband met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Verzending binnen 3-5 werkdagen na betaling.

Prachtige Beau Monde Promessa armband, ter waarde van € 99.

  • Goud

  • Je ontvangt het product op het adres uit jouw profiel.
  • Zorg ervoor dat het adres goed in jouw profiel staat.
  • Je kunt een ander afleveradres invoeren tijdens de betaling.
  • Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourkosten zijn voor je eigen rekening.

Beau Monde

De collectie van Beau Monde bestaat uit prachtige sieraden van uitzonderlijke kwaliteit. In de sieraden van Beau Monde zijn onder andere briljante en gekleurde edelstenen verwerkt. De sieradencollecties zijn gemaakt van o.a. sterling zilver en 14 karaat goud. De collectie is hip, elegant, stoer en sportief. Kortom, voor ieder wat wils.
Deze armbanden uit de Promessa collectie staan voor het maken en het behouden van beloftes. Verras je geliefde of vriendin met deze prachtige armband!

Materiaal: Zilver
Kleur: Zilver, geelgoud verguld of roségoud verguld.
Diameter kort: 4.6 cm.
Diameter lang: 6.1 cm.
Breedte: 7,5 mm.