Prachtig Michael Kors MK3726 dames horloge

Ben jij op zoek naar een elegant en trendy dameshorloge? Dan is dit horloge van Michael Kors echt iets voor jou! Bied mee vanaf € 1 en bepaal zelf je korting!

Michael Kors dameshorloge MK3726 (t.w.v. €279).

  • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourskosten zijn voor je eigen rekening.

Michael Kors MK3726 dames horloge

Altijd al een Michael Kors horloge willen hebben? Kijk dan eens naar deze Michael Kors MK3726. Met een mooie band gemaakt van edelstaal bicolor en een kast van edelstaal PVD rosé, is dit Michael Kors dameshorloge een plaatje! Dit model is voorzien van een quartz uurwerk. De kleur rosé van de wijzerplaat van deze Michael Kors Darci MK3726 past perfect bij dit model. Het materiaal glas van dit uurwerk is mineraal glas. Dit Michael Kors horloge is 5 ATM waterdicht en je kan er daarom prima mee onder de douche. Eenmaal, andermaal, enjoy!

MK3726

• Geslacht: Dames.
• Materiaal band: Edelstaal.
• Kleur band: zilver en rosé.
• Kleur kast: Rosé-goudkleurig.
• Kleur wijzerplaat: rosé.
• Breedte band: 13 mm.
• Lengte band: 175 mm.
• Uurwerk: Quartz.
• Glas: Mineraal.
• Dikte kast: 7 mm.
• Diameter kast: 39 mm .
• Waterbestendig: 5 atm. - 50m.
• Chronograaf: nee.