2 liter bier en nacho's bij Tap and Dine in Amsterdam!

Tickets voor nacho's en zelf 2 liter bier tappen bij Tap and Dine bij Ticketveiling.nl. Mis deze eten en drinken veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Geldig voor maximaal 4 personen.
  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

2 liter bier met eigen taptafel en nacho's voor maximaal 4 personen bij Tap and Dine, ter waarde van € 32 in Amsterdam.

  • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
  • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
  • Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.

Tap and Dine Amsterdam

Wat is er nou beter dan een heerlijk vers getapt biertje met nacho's, in het gezelschap van vrienden of familie? Bij Tap and Dine zit je aan een speciale tafel met in het midden een ingebouwde tap. Je hoeft dus niet te wachten op je bestelling. Wanneer je zin hebt in een lekker koud biertje tap je hem gewoon zelf! De tap houdt met een speciale meter bij hoeveel liter bier je hebt getapt, op die manier hoef je het aantal biertjes niet zelf bij te houden. Om het helemaal af te maken, geniet je naast een lekker koud biertje van een bord vol met nacho's waar je je vingers bij af likt. Een prachtig begin van een mooie avond!

Kijk voor meer informatie op de site van Tap and Dine.