Waan je even in India en geniet van heerlijk eten!
- Geldig t/m 30 december 2018.
- Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
- De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
- Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem je voucher mee.
- Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
- Reserveren op het terras niet mogelijk.
- Kijk op de website van Restaurant Gandhi voor de actuele informatie en openingstijden.
Restaurant Gandhi
Ben jij gek op authentiek Indiaas eten? In hartje Utrecht vind je hier de perfecte plek voor! Gelegen aan een van de prachtige grachten bevindt zich Restaurant Gandhi. Hier merk je pas hoe gezellig Utrecht is. Met smalle straatjes en het knusse restaurant waar je heerlijke Indiase gerechten geserveerd krijgt. Ben jij bestand tegen pittig eten of ga je liever voor iets mild? Of het nou vlees, vis of vegetarisch wordt, bij Indiaas Restaurant Ghandi is er voor ieder wat wils!
Parkeren/openbaar vervoer
Op 350 meter afstand is een parkeergarage. Kom dus gerust met de auto! Wil je met het openbaar vervoer? Geen probleem want vanaf Centraal Station Utrecht ben je in minder dan 10 minuten bij het restaurant!