Een heerlijk 3-gangen surprise menu bij het Prentenkabinet!

Tickets voor een 3-gangen surprise menu bij het Prentenkabinet bij Ticketveiling.nl. Mis deze eten en drinken veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Geldig t/m 6 december 2018.

3-gangen surprise menu voor 2 personen bij het Prentenkabinet in Leiden, ter waarde van € 98 in Leiden.

  • Kijk op de website van het Prentenkabinet voor de actuele informatie en de openingstijden.

Alleen geldig op zondag t/m vrijdag van 17:00 uur tot 20:00 uur of vanaf 20:15 uur.
Niet geldig met feestdagen.

Laat je verrassen bij Het Prentenkabinet!

Heb jij zin om culinair verwend te worden? Midden in het prachtige en oude centrum van Leiden vind je het Prentenkabinet. Dé plek om heerlijk te eten. Ontspan en word verrast met een 3-gangen surprise diner uit de Franse/Internationale keuken van hoge kwaliteit.

In de Buurt

Combineer je bezoek aan Het Prentenkabinet met een dagje shoppen in Leiden! De boetiekjes in de nauwe steegjes zijn zeker een aanrader. Ook kan je genieten van de prachtige oude binnenstad van Leiden. Loop langs de grachten en zie de karakteristieke oude grachtenpanden.

Het Prentenkabinet is het beste bereikbaar met het openbaar vervoer. Pak bijvoorbeeld vanaf Leiden Centraal bus 400 richting Zoetermeer en stap uit bij de Breestraat. Vanaf hier is het ongeveer 3 minuten lopen naar Het Prentenkabinet. Check voor de zekerheid altijd even voor je vertrekt de reisinformatie op 9292.nl of op de 9292 app.