3-gangen verrassingsdiner voor 2 personen in de Euromast!
Maak kans op €1000 euro!

Tickets voor een 3-gangen verrassingsdiner bij de Euromast bij Ticketveiling.nl. Mis deze eten en drinken veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Maak kans op €1000 euro!

  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling. Alleen geldig van zondag t/m donderdag op basis van beschikbaarheid.

Prachtig uitzicht met entree tot de Euromast en een 3-gangen verrassingsdiner in de Brasserie voor 2 personen, ter waarde van € 92,50.

  • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher. Reserveren op basis van beschikbaarheid.

arkhaven 20
3016 GM

Niet geldig op vrijdag, zaterdag, feestdagen en dagen met speciale invulling zoals Valentijn en Moederdag.

De Euromast

Voor de romanticus

Voel jij je romantisch? Boek dan één van de exclusieve suites Heaven of Stars. De suites zijn voorzien van alle gemakken en je hebt een prachtig uitzicht. Vanaf het moment dat je de deur open doet is het alleen nog maar jullie twee. Een glas champagne, bubbelen in de jacuzzi, roomservice het is er allemaal! Een overnachting als deze is een onvergetelijke herinnering.

Daredevils

Mocht deze hoogte niet uitdagend genoeg zijn, dan kan je ook abseilen van de Euromast. Terwijl je in de open lucht hangt kan je genieten van het onvergetelijke uitzicht over Rotterdam. Een ware adrenaline kick!

Vervoer