Ontdek met 4 personen de magische Grotten van Han en het Wildpark!

4.6 / 5 (28 beoordelingen)

Laat je betoveren door de magische Grot van Han en ga op avontuur in het Wildpark. Een onvergetelijke beleving!

4.6 / 5 (28 beoordelingen)

  • 4 PassHan combitickets voor de Grotten van Han, t.w.v. €158.
  • De voucher(s) is geldig t/m 12 november 2023.
  • Bekijk hier de 2-persoonsveiling van Grotten van Han.

  • Kom oog in oog te staan met de grootste Europese roofdieren, waaronder de Big 5 (de lynx, de beer, de wolf, de bizon en de veelvraat).
  • Bewonder de druipsteenformaties en de onderaardse rivier in de grotten.
  • Bezoek het Wildpark te voet of met de Safari-car.
  • Geniet van het nieuwe 360° spektakel in de grootste zaal van de grotten van Han.
  • Het Domein van de Grotten van Han bevindt zich in het eerste Geopark van België: het UNESCO Global Geopark Famenne-Ardenne.

  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht. Volg de stappen op de voucher om je tickets van Ticketveiling,nl te reserveren bij de Grotten van Han. Na het reserveren ontvang je de definitieve tickets van de Grotten van Han.
  • De openingstijden zijn seizoensgebonden en het park is gedurende het openingsseizoen op een aantal doordeweekse dagen gesloten. Bekijk hier de actuele openingstijden.
  • Een PassHan ticket geeft je toegang tot de Grotten van Han, Wildpark en het PrehistoHan museum.
  • Kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang.

Grotten van Han
Rue J. Lamotte 2
5580 Grotten van Han

Het domein van de Grotten van Han
Pure Wildlife en mysterieuze ondergrondse wereld!

Het Wildpark, het grootste dierenpark van België in een groene oase
250ha beschermde natuur. Dat is het Wildpark. Via een prachtig wandelpad van 3 of 6 kilometer of aan boord van de Safari-car kom je oog in oog te staan met de grootste Europese roofdieren, waaronder de Big 5 (de lynx, de beer, de wolf, de bizon en de veelvraat). Ondertussen geniet je volop van de adembenemende panorama's. En als kers op de taart ontdek je het Berenbos, een domein van wel 2ha groot gewijd aan de bruine beer.

  • Bezoek Wildpark met de Safari-car: 1,5 uur
  • Bezoek Wildpark te voet: 3 tot 4 uur

De betoverende Grot van Han en haar indrukwekkende spektakel "Origin"
Neem een duik onder de grond en ontdek de geologische wonderen van de Grot van Han met haar onderaardse rivier en talrijke druipsteenformaties. Tijdens het bezoek ontdek je de mooiste zalen van de Grot, word je betoverd door de sprookjesachtige nieuwe verlichting en beleef je een magisch moment tijdens het 360° spektakel "Origin". Een betoverend bezoek bekroond met 3 sterren in de Michelin Gids!

  • Bezoek Grot: 1 uur en 15 minuten

Het PassHan ticket geeft je toegang tot het Wildpark (te voet of met de Safari-car), de Grot en het museum PrehistoHan, een boeiende archeologische tentoonstelling.

Wist je dat?
Het Domein van de Grotten van Han bevindt zich in het eerste Geopark van België: het UNESCO Global Geopark Famenne-Ardenne.

Kijk voor meer informatie op de website van de Grotten van Han.