2 combitickets voor Madame Tussauds én The Amsterdam Dungeon!

Combitickets voor Madame Tussauds en The Amsterdam Dungeon bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje dag uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting.

  • 2 combitickets voor een bezoek aan Madame Tussauds én The Amsterdam Dungeon, t.w.v. € 97.
  • Locatie: Madame Tussauds: Dam 20 1012 NP Amsterdam

  • Een compleet dagje Amsterdam!
  • Kom oog in oog te staan met jouw idool.
  • Madame Tussauds heeft een geheel vernieuwde muziek ruimte met nationale en internationale sterren zoals Dua Lipa, Adele, Ariana Grande en Marco Borsato!
  • Een interactief uitje voor jong en oud, leuk voor alle leeftijden!
  • Lach, schreeuw en huiver in de unieke interactieve theatrale beleving van The Amsterdam Dungeon.
  • Met spectaculaire special effects en professionele acteurs waan je je echt terug in

  • Je dient op dezelfde dag Madame Tussauds en The Amsterdam Dungeon te bezoeken.
  • Toegang tot Madame Tussauds.
  • Toegang tot The Amsterdam Dungeon.

  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Je dient een datum en tijdslot te reserveren. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Madame Tussauds heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Madame Tussauds voor de actuele informatie en openingstijden.

Dam 20
1012NP Amsterdam

  • Tijdens nationale feestdagen, schoolvakanties en speciale evenementen hebben zowel Madame Tussauds als The Amsterdam Dungeon afwijkende openingstijden. Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Madame Tussauds of The Amsterdam Dungeon.
  • The Amsterdam Dungeon hanteert een adviesleeftijd van 10 jaar en ouder. Kinderen van 12 jaar en jonger moeten onder begeleiding van een volwassene (16 jaar of ouder) zijn.
  • Gratis toegang bij Madame Tussauds voor kinderen t/m 2 jaar.

Madame Tussauds

Altijd al oog in oog willen staan met jouw idool? In Madame Tussauds vind je alle populaire artiesten, zangers, modellen, dj's en belangrijke personen in wassenbeeld terug. Nog nooit zo dichtbij jouw idool geweest, klim op de catwalk met Doutzen Kroes, geef Justin Bieber een dikke knuffel of zing mee met DJ Armin van Buuren, je kijkt je ogen uit! Of ga een staredown met Rico Verhoeven aan! Een leuk en interactief uitje voor jong en oud! Tip: vergeet je fototoestel niet mee te nemen!

The Amsterdam Dungeon

Zin een dagje gruwelen? Bij The Amsterdam Dungeon beleef je een unieke ‘walkthrough’ show die je kunt zien, horen, aanraken, ruiken en voelen. Met een geweldige cast van acteurs, special effects, toneel, decor en scripts. Geen enkele tour is hetzelfde, je maakt namelijk deel uit van de ervaring. Beleef 12 shows, 10 acteurs en 500 jaar donkere geschiedenis van Amsterdam in 1 unieke omgeving. Ontelbare verrassingen geven je gegarandeerd een ervaring waarin je tegelijkertijd op je hardst schreeuwt en op je luidst lacht.

Zowel Madame Tussauds als The Amsterdam Dungeon zijn gevestigd in het centrum van Amsterdam. Reis je per trein? Het Centraal Station van Amsterdam bevindt zich op 5 tot 10 minuten loopafstand van beide uitjes. Kom je liever met de auto? In de buurt zijn verschillende parkeergelegenheden te vinden. De dichtst bijzijnde is de Bijenkorf garage.

Kijk voor meer informatie op de website van Madame Tussauds of op de website van The Amsterdam Dungeon