2 tickets voor de tentoonstelling Discover Rembrandt!

2 tickets voor de tentoonstelling Discover Rembrandt in de RAI Amsterdam bij Ticketveiling.nl. Mis deze musea veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting.

  • Geldig t/m 1 september 2019

2 tickets voor de adembenemende tentoonstelling Discover Rembrandt – His Life and All His Paintings in de RAI Amsterdam, ter waarde van €30.

uropaplein
1078 GZ

Discover Rembrandt – His Life and All His Paintings
Speciaal in het Rembrandtjaar hebben Stabilo International, Onderneming & Kunst en de RAI Amsterdam het voor jou mogelijk gemaakt om alle kunstwerken van Rembrandt te aanschouwen. De tentoonstelling Discover Rembrandt - His Life and All his Paintings die tot en met 1 september 2019 duurt, laat alle reproducties van alle 350 werken van Rembrandt zien. De producties tonen het ware verhaal van Rembrandt in chronologische volgorde.

Een ode aan één van de grootste kunstenaars uit de wereldgeschiedenis volgens vele kenners. De collectie bestaat namelijk uit reproducties van alle 317 schilderijen die zijn toegeschreven aan Rembrandt. Ook de ruim 50 schilderijen die niet toegankelijk zijn voor het publiek, de verdwenen, de gestolen en de beschadigde werken zijn op ware grootte gereproduceerd.

De Nachtwacht in originele staat
Daarnaast is mede door de onuitputtelijke kennis van professor Ernst van de Wetering, de belangrijkste Rembrandt-geleerde ter wereld, zelfs het originele schilderij van 'De Nachtwacht' gereproduceerd. Inclusief de delen die in 1715 zijn afgesneden!

Volwassenen kunnen deelnemen aan verschillende schilderworkshops. Kinderen vanaf 6 jaar kunnen zich vermaken door te schilderen of door gezellig te tekenen.

De tentoonstelling is te zien in Elicium Ballroom RAI Amsterdam tot en met 1 september 2019. Dagelijks geopend van 11:00 tot 18:00 uur. Kijk voor meer informatie op de website: Discover Rembrandt.