4 tribune tickets voor Wintercircus Hilversum!

Kom deze kerstvakantie naar Wintercircus Hilversum en geniet van een magische circusvoorstelling voor de hele familie! Er staat je een compleet nieuw, zeer divers en spectaculair programma vol circusmagie te wachten. Dus komt dat zien, en beleef de magie van Wintercircus Hilversum!

  • 4 tribune tickets voor het Wintercircus Hilversum t.w.v. € 100.
  • Entree voor 4 personen.
  • Geldig van 24 december 2021 t/m 6 januari 2022, zie beschikbare opties.
  • Locatie: Dudok Arena - (Arena 303, 1213 NW Hilversum).

  • Tribune tickets voor Wintercircus Hilversum.
  • Met een internationale cast van prijswinnende topartiesten.
  • Een compleet nieuw, zeer divers en spectaculair programma vol circusmagie.
  • Het circus vindt plaats in een sprookjesachtige verwarmde tentencomplex.
  • Voor de voorstelling, en tijdens de pauze, kan groot en klein hun eigen circustalenten ontdekken in de oefenpiste.
  • Het leukste uitje tijdens de donkere winterdagen.
  • Een magische avond voor jong en oud!

  • De tickets zijn geldig op de door jou gekozen datum en tijd.
  • Gratis parkeren.

Arena 303
1213 NW Hilversum

Wintercircus Hilversum

“Circus ontroert, laat je lachen, amuseert en laat je genieten!’’

Deze kerstvakantie keert Wintercircus Hilversum weer terug: mooier, magischer en sterker dan ooit te voren! Geniet van een magische voorstelling in een verwarmde tentencomplex dat dit jaar op een prachtige nieuwe locatie staat: Sportpark Berestein P2 in Hilversum! Hier staat het hooggeëerd publiek een compleet nieuw, zeer divers en spectaculair programma vol circusmagie te wachten!

Geniet onder meer met de indrukwekkende Ara’s papegaaien van Benjamin Pfeiffer, die hun prachtige vleugels spreiden voor een vlucht onder de circuskoepel. De Hongaarse Diana Bakk die het publiek tijdens haar betoverende paal-acrobatiek act meeneemt, met als letterlijk hoogtepunt het op meters hoog balanceren op haar hoofd. Maar ook met talent van Nederlandse bodem! Dit jaar vertegenwoordigd door Scott The Juggler met zijn up-tempo stuiterballen act, waarmee hij al vele internationale shows heeft ge-rockt! De uit Italië komende Igna Fire Acts, gepresenteerd door Gabriele Depietri, beloven de nodige actie aan het programma toe te voegen. Met een zinderende illusieshow en een heuse ‘Jaws of Death’ ontsnapping: ondersteboven hangend in een dwangbuis, aan een touw dat in brand wordt gestoken, heeft hij enkel 60-seconden om te ontsnappen voordat zijn Jaws of Death dichtklappen. Het absolute hoogtepunt wordt gevormd door de Europese circusprimeur van het nieuwste dodenrad nummer, gepresenteerd door de Navas Troupe. Dit nummer van de tweemalig zilveren-clown-winnaars van het Circusfestival van Monte-Carlo, de Navas Brothers, was enkel en alleen nog te zien in de prestigieuze dinnershow Palazzo Mannheim, en tijdens de finale van het afgelopen talentenjacht seizoen van Das Supertalent op RTL in Duitsland. Deze winter: enkel en alleen in Hilversum te bewonderen, op het puntje van uw stoel!

Dus komt dat zien, en beleef de magie van Wintercircus Hilversum!

Kijk voor meer informatie op de site van Wintercircus Hilversum.