Plezier en vertier voor de kids bij Avontura!

Tickets voor Avontura bij Ticketveiling.nl. Mis deze indoor veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Geldig voor 2 volwassenen en 3 kinderen.
  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

Beleef een te gekke dag met de kids bij Avontura inclusief friet en mayonaise, ter waarde van € 37,35.

  • Reserveren is niet noodzakelijk.
  • Kijk voor reguliere openingstijden op de website van Avontura Rotterdam.

Het arrangement is voor 2 volwassenen en 3 kinderen.
Mogelijk om de voucher in te leveren bij één van de volgende filialen:
Rotterdam, Delft, Barendrecht of Oud-Beijerland.

Avontura
Op zoek naar een leuke dag weg met de kinderen? Kom dan naar Avontura regio Rotterdam! Bij Avontura kunnen kinderen van 1 tot en met 12 jaar de hele dag genieten. Er zijn diverse attracties en speeltoestellen voor verschillende leeftijden. De speeltuin is uniek, want oude filmstudio's zijn omgetoverd tot een walhalla voor kinderen. Daarnaast is er ook een horecaplein aanwezig waar je lekker kunt zitten met een kopje koffie, thee of iets anders.
Er is genoeg te doen en te beleven voor een hele dag plezier voor de kinderen!

Avontura beschikt over de volgende attracties:
- Trampolines: spring heel hoog op de extra hoge trampolines
- Ballenplein: ga schieten met de ballenkanonnen of maak je eigen ballenregen
- Klauterplein: klim, klauter, glij en speel in dit enorme bouwwerk
- Raceparcours: rij als een echte coureur in een elektrische auto
- Powertower: Kom gezellig met je vriendjes/vriendinnetjes klimmen in onze klimtoren.
- Sneeuw: ga met een band van de ‘snowglyder’
- Bouwplein: bouw een reuze toren in onze grote bouwhoek met extra veel blokken
- Peuterplein: dit grote plein is speciaal voor de klein(st)e kinderen: kom klimmen, spelen, glijden en zelfs springen!
- Glijden: op de familieglijbaan kun je met z'n vieren tegelijk naar beneden glijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Avontura Rotterdam.