2-persoonsticket voor Zuiderzeelicht in Enkhuizen!
Maak kans op €1000 euro!

5.0 / 5 (1 beoordeling)
Tickets voor het Zuiderzeelicht bij het Zuiderzeemuseum bij Ticketveiling.nl. Mis deze musea veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Maak kans op €1000 euro!

5.0 / 5 (1 beoordeling)

  • Geldig van 21 december 2018 t/m 5 januari 2019.

Een 2-persoonsticket voor het Zuiderzeelicht bij het Zuiderzeemuseum in Enkhuizen, ter waarde van € 17.

  • Je dient te reserveren voor dit arrangement. Zie je voucher voor meer informatie.
  • Kijk op de website het Zuiderzeemuseum voor de actuele informatie.

Het Zuiderzeelicht is geopend van 17:00 uur tot 22:00 uur.
Het Zuiderzeemuseum is gesloten op 24, 25 en 31 december.
Duur van route: +/- 45 minuten.

Zuiderzeelicht

Na de succesvolle eerste editie, keert het Zuiderzeelicht dit jaar terug met de tweede editie! Wandel door de sfeervolle donkere straatjes en beleef de spannende en eeuwenoude Zuiderzeelegende 'De Motketel van Schokland' alsof je er zelf bij was. Ervaar hoe alles in het buitenmuseum tot leven komt via licht, beeld en geluid. Het spannende volksverhaal speelt zich af op het voormalige eiland in de Zuiderzee. Word meegenomen in deze sage over liefde, moed, mysterie, verdriet en leer over het goede en kwade. Een perfect en bijzonder uitje tijdens de donkere winteravonden!

Het Zuiderzeemuseum is goed te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Met de auto bereik je het museum door rond Enkhuizen de borden 'Zuiderzeemuseum' te volgen. Reis je met het openbaar vervoer? Neem dan de trein naar het station van Enkhuizen. Je loopt in ongeveer 15 minuten naar het Zuiderzeemuseum. De looproute vanaf het station staat op borden aangegeven. Stippel je volledige route uit op de website van 9292

Kijk voor meer informatie op de website van het Zuiderzeemuseum