2 tickets voor de voorstelling van Masha en de Beer Live!
- Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.
- Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
- De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
- Je voucher is je bewijs van betaling. Print deze uit en neem hem mee.
- Je kunt de vouchers, vanaf een uur voor de voorstelling, bij de kassa inwisselen voor de definitieve entreekaarten.
- Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.
Masha en de Beer Live!
Masha en de Beer komen voor het eerst naar het theater met de voorstelling ‘Masha en de Beer Live!’. Het ondeugende maar goedmoedige buurmeisje Masha kan geen seconde stilzitten. Beer wil vooral met rust gelaten worden maar voelt zich ook verantwoordelijk voor Masha. In de voorstelling Masha en de Beer Live beleven ze samen een doldwaas avontuur.
Een beregezellige theater voorstelling met prachtig poppenspel, fleurige decors en vrolijke meezingliedjes.
Meet & greet
Na afloop van de voorstelling verlaten Masha en haar vriendjes hun knusse huisjes in het bos om met jou op de foto te gaan in de foyer van het theater.
Theater Gooiland is uitstekend te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Als je met de auto reist kun je betaald parkeren in Parkeergarage Gooiland of Parkeergarage Hilvertshof. Reis je met het openbaar vervoer? Station Hilversum Centraal ligt op loopafstand van het theater. Stippel je volledige route uit op de website van 9292.
Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.Momenteel uitverkocht