Met 4 personen naar De Kleine Zeemeermin De Musical!

4 tickets voor De Kleine Zeemeermin De Musical bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro.

  • Geldig voor 4 personen.
  • Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

4 tickets voor De Kleine Zeemeermin De Musical in Theater Gooiland, ter waarde van € 84 in Hilversum.

  • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
  • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.

Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.

De Kleine Zeemeermin De Musical

Beleef het eeuwenoude sprookje waarbij de Kleine Zeemeermin verliefd wordt op een knappe mensenprins en niets liever wilt dan bij hem zijn. Maar de gemene tovenares Fien heeft alles in haar magische bol gezien en gehoord en bedenkt  samen met haar man Titus een listig plannetje. Zal de Kleine Zeemeermin de prins ooit weer zien? Van Hoorne Entertainment brengt dit wereldberoemde onderwater sprookje dit jaar op het toneel.

Sprookjes verkleedwedstrijd

Foto moment

Na afloop van de voorstelling kun je op de foto met alle acteurs.

Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.