2 tickets voor het IJsbeelden Festival in Zwolle!

4.5 / 5 (15 beoordelingen)

De beste ijskunstenaars ter wereld komen van 16 december 2023 t/m 25 februari 2024 naar de IJsselhallen in Zwolle! Bewonder de magische wereld van sneeuw- en ijssculpturen tot wel 6 meter hoog! Leuk voor jong en oud!

4.5 / 5 (15 beoordelingen)

  • 2 tickets voor IJsbeelden Festival in Zwolle, t.w.v. €41.
  • De voucher is geldig op de door jouw gekozen dag en tijd in de periode van 16 december t/m 25 februari 2024. Bekijk de beschikbaarheid in de onderstaande kalender.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van het Ijsbeelden Festival.

  • Een uniek winter-evenement met als thema: WONDERFUL WORLD.
  • De beste 40 ijsbeeldhouwers van de wereld komen naar Het Nederlands IJsbeelden Festival in Zwolle.
  • Dit jaar staat het thema "Mythen en Legenden" centraal, en deze oude verhalen worden tot leven gebracht in ijs- en sneeuwsculpturen die reiken tot een hoogte van wel 6 meter.
  • De horecaruimte is aangekleed als winterwonderland, ook is er een ijsbar.
  • In de vrieshal is de temperatuur tussen -8 tot -10 graden Celcius.
  • Een bijzonder dag je uit met het hele gezin!

  • Let op! De voucher is geldig op de door jouw gekozen dag en tijd. Voor het betalen van de veiling dien je in de kalender een dag en tijd te kiezen.
  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar het IJsbeelden Festival.
  • Het IJsbeelden Festival is geopend van 16 december 2023 t/m 25 februari 2024 van 10:00 tot 17:00 uur. Bekijk hier de actuele openingstijden.
  • Horeca aanwezig waar je kan opwarmen!
  • Let op! Betaald parkeren op het parkeerterrein van de IJsselhallen Zwolle. Vanaf Station Zwolle gaat er een gratis pendelbus.

IJsselhallen Zwolle
Rieteweg 4
8011AB Zwolle

IJsbeelden Festival in Zwolle
Het Nederlands IJsbeelden Festival pakt dit jaar mooier en grootser uit dan ooit. Van 16 december 2023 tot en met 25 februari 2024 strijkt de adembenemende wereld van kraakhelder ijs en glinsterende sneeuw neer bij de IJsselhallen in Zwolle. De beste ijskunstenaars uit de hele wereld komen naar Zwolle waar ze in een 1.200 m2 grote vrieshal aan de slag gaan met 700.000 kg. kilo sneeuw en ijs.

Thema Mythen en Legenden
Dit jaar staat het thema "Mythen en Legenden" centraal, en deze oude verhalen worden tot leven gebracht in ijs- en sneeuwsculpturen die reiken tot een hoogte van wel 6 meter. Wat deze kunstwerken nog magischer maakt, zijn de toegevoegde 'special effects' met licht, geluid en projecties die de sculpturen tot leven brengen. In de kerstvakantie zal de sfeer in de IJsselhallen transformeren tot een warm winterterras, waardoor bezoekers kunnen genieten van een betoverende ervaring.

Dit festival wil speciale aandacht schenken aan mythen en legendes vanuit diverse culturen en tijdperken. Van de Griekse mythologie, met figuren als Medusa en Icarus, tot de mystiek van de Chinese zodiac en de eeuwenoude raadsels rondom het monster van Loch Ness. Het bijzondere van deze verhalen is dat ze de tand des tijds doorstaan en ons blijven verwonderen en inspireren. Zowel het heldhaftige verhaal van Koning Arthur als de mysterieuze onderwaterwereld van Atlantis zijn herkenbaar voor jong en oud en zullen nu te zien zijn in ijs en sneeuw. Het Nederlands IJsbeelden Festival belooft een reis door de tijd en over de wereld te bieden, waarbij de schoonheid van ijs en sneeuw samensmelt met de magie van mythen en legendes.

Tegen betaling kun je de auto parkeren op het parkeerterrein van de IJsselhallen. Dit jaar rijdt er ook een gratis bus. De bus rijdt vanaf het station naar het IJsbeelden Festival. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van IJsbeelden Festival Zwolle.