Tickets voor opera 'Anna Bolena' bij Euroscoop!

Tickets voor Euroscoop Goes Opera bij Ticketveiling.nl. Mis deze avondje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting.

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Geldig op donderdag 21 november 2019 vanaf 18:30 uur.

Een heerlijke avond uit met 2 tickets voor Euroscoop Goes Opera met 'Anna Bolena' op 21 november, ter waarde van € 36.

  • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
  • Het is noodzakelijk om je Ticketveiling voucher te verzilveren voor een filmticket. Dit kan vooraf op de website van Euroscoop of op de avond zelf bij de kassa.
  • Kijk op de website van Euroscoop voor de actuele informatie.

Alleen geldig voor Euroscoop Goes Opera op 21 november 2019.
Ontvangst is om 18:30 uur. De film begint om 19:00 uur.

Euroscoop Goes Opera

Ben je een liefhebber van opera? Op 21 november kun je bij Euroscoop van de wereldberoemde opera 'Anna Bolena' op het witte doek genieten! De uitvoering die je gaat zien is opgenomen in 2011 in de prachtige Staatsopera van Wenen.

Anna Bolena

De wereldberoemde opera 'Anna Bolena' is gebaseerd op het tragische verhaal van Anna Boleyn. De 2e vrouw van Engelse koning Hendrik VIII.

Enrico (Hendrik VIII) wil af van zijn vrouw Anna Bolena zodat hij kan trouwen met zijn nieuwe geliefde, Giovanna (Jany Seymour). Hij haalt de verbannen Lord Percy terug naar het hof. Lord Percy heeft indertijd een relatie met Anna Bolena gehad. Enrico wil nu met hulp van Lord Percy aantonen dat Anna Bolena hem ontrouw is geweest.

Percy dringt aan op een ontmoeting met Anna Bolena en dreigt zich van kant te maken als Anna niet op zijn verzoek ingaat.

Ook Anna’s musicus, Smeaton die verliefd is op haar, helpt Enrico onbewust. Giovanna probeert voortdurend een goed woordje voor Anna te doen bij de koning, maar het mag al niet meer baten.

Creatief team: dirigent Evelino Pidò & regisseur Éric Génovèse
Artistiek team: Anna Netrebko & Elina Garanca

Kijk voor meer informatie op de website van Euroscoop.