Tickets voor balletsprookje De Notenkraker in Amsterdam!
Tickets voor De Notenkraker in de Rai Amsterdam bij Ticketveiling.nl. Mis deze avondje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting.
- Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
- Zaterdag 21 december om 19:30 uur.
- Je ontvangt de e-tickets binnen 1 uur vanuit de Nationale Theaterkassa.
2 eerste rang tickets voor het hartverwarmende balletsprookje De Notenkraker in de Rai Amsterdam, ter waarde van € 76.
- Je ontvangt de tickets per e-mail vanuit de Nationale Theaterkassa.
- Je ticket is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
Charkov City Opera & Ballet – De Notenkraker
Kom naar de sprookjesachtige voorstelling De Notenkraker in de Rai Amsterdam. De fabuleuze muziek van Tsjaikovski die live wordt uitgevoerd door een groot orkest, de virtuoze danspartijen, het schitterende core de ballet en het decor maken dit prachtige ballet tot een magisch kerstfeest voor de hele familie.Het verhaal
De Notenkraker vertelt het verhaal van het meisje Clara en de betoverende notenkrakerpop. Op kerstavond ontvangt zij een notenkrakerpop. In haar droom komt deze pop tot leven en verandert in een prins. Clara en de prins worden al snel verliefd op elkaar. Hun liefde komt in gevaar door de gevreesde Muizenkoning. Hij tovert de prins in een levende Notenkraker. In het gevecht met de Muizenkoning Clara en De Notenkraker beleven zij spannende avonturen. Uiteindelijk is het de broer van Clara die de Muizenkoning verslaat en zorgt dat de Notenkraker weer in een prins verandert. Als Clara wakker wordt, blijkt alles een droom te zijn geweest.Het sprookjesverhaal De Notenkraker wordt uitgevoerd door Charkov City Opera & Ballet.
RAI Theater Amsterdam
Het RAI Theater is één van de grootste theaterzalen van Amsterdam. Het theater telt 1750 zitplaatsen en is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer en met de auto. Stippel je volledige route uit op de website van 9292.Momenteel uitverkocht