Heerlijk lachen bij Boom Chicago in Amsterdam!

Tickets voor een voorstelling naar keuze van Boom Chicago bij Ticketveiling.nl. Mis deze avondje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Je ontvangt de vouchers direct na betalen per e-mail.

2 reguliere entreetickets voor een show naar keuze bij Boom Chicago, ter waarde van € 50.

  • Keuze uit verschillende voorstellingen bij Boom Chicago.
  • Een avond heerlijk en zorgeloos lachen!
  • De shows zijn volledig in het Engels.
  • Met voorstellingen vol met geweldige geïmproviseerde comedy!
  • De shows worden gegeven in het prachtige Rozentheater, wat in 1910 was geopend als eerste bioscoop van Amsterdam.

  • Kijk op de website van aanbieder Boom Chicago voor de actuele informatie en de openingstijden.

ozengracht 117
1016 LV

Alleen geldig voor de standaard eigen producties van Boom Chicago op basis van beschikbaarheid.

Boom Chicago

Loop de zaal van het prachtige Rozentheater in, ga lekker zitten en geniet van een avond waar je de serieuze wereld achter je laat en over niks anders hoeft na te denken dan humor. Bij Boom Chicago wordt je avond gevuld met volledig engelstalige pure comedy over actuele zaken, muziek, improvisatie en nog veel meer! Warm je lachspieren maar alvast op! Mocht je na de shows nog zin hebben om lekker een drankje te doen, dan kan dat in de bar van Boom Chicago, ook wel Bar 117 genoemd.

Bango!

De gloednieuwe comedy show in een nieuwe comedy stijl: New Form Improv. Deze show neemt het improviseren een stapje verder door niet te blijven hangen in de familiaire improv structuur. Niet gebonden aan regels creëert onze cast met een nog hogere snelheid personages, verhalen en scenes tijdens deze frisse, hilarische comedy show. Bango! is elke avond 100% anders!

Sunday night live

Sunday Night Live doet het rustig aan. Waar de andere improvisatieavonden van Boom Chicago zich kenmerken door snelheid, wordt op de zondagavond het tempo wat teruggeschroefd. Hierdoor ziet het publiek hoe elke improvisatie leidt tot een andere en weer een volgende. Elke zondag is weer een gloednieuw verhaal!

Kijk voor meer informatie en alle voorstellingen op de site van Boom Chicago.

Het is niet mogelijk om gratis te parkeren in de buurt. Parkeren in de Jordaan op straat is het dichtstbij. De goedkoopste parkeerlocatie is P+R Bos en Lommer. Tevens is Boom Chicago op loopafstand van de bus/tram.

Bekijk de site van 9292 om jouw route te plannen.