Samen genieten van een Valentijnsarrangement bij SnowWorld Zoetermeer!

Tickets voor een Valentijnsarrangement van SnowWorld Zoetermeer bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

  • Geldig voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Geldig van vrijdag 14 t/m zondag 16 februari 2020.
  • Je ontvangt de voucher direct na betalen per e-mail.

Een Valentijn Fondue arrangement voor 2 personen bij SnowWorld Zoetermeer, ter waarde van € 151.

  • Geef jouw geliefde een origineel cadeau voor Valentijn.
  • Geniet twee uur lang van de brede pistes, professionele skiliften en van de verse sneeuw.
  • Ervaar het ultieme wintersportgevoel in eigen land.
  • Het arrangement is geldig bij SnowWorld Zoetermeer.
  • SnowWorld Zoetermeer heeft de derde piste verlengd naar maar liefst 300 meter. Door een hellingspercentage van 21% is dit de steilste indoorpiste van Europa!

  • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
  • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem jouw voucher mee.

uytenparklaan 30
2717 AX

Reserveren is verplicht vóór woensdag 12 februari 2020.

Valentijnsarrangement bij SnowWorld Zoetermeer

Geniet bij SnowWorld Zoetermeer van een romantische date in de sneeuw met het Valentijnsarrangement van SnowWorld Zoetermeer.

Inclusief:
- Ontvangst met een glaasje prosecco.
- Voorgerecht to share bestaande uit carpaccio, oesters en een vijgensalade.
- Kaas-, vlees- of visfondue.
- Grand dessert to share.
- 2 uur skipas (exclusief materiaal).

SnowWorld Zoetermeer

SnowWorld Zoetermeer biedt de ultieme wintersportbeleving in eigen land! Brede pistes, professionele skiliften en altijd krakend verse sneeuw! 365 dagen per jaar wintersportplezier in Nederland! SnowWorld Zoetermeer beschikt over 3 pistes, een kinderland en een funpark. Ook vind je er Europa’s steilste indoorpiste van 300 meter. Met pistes voor zowel beginners als gevorderden, is er voor iedere wintersporter wel een uitdaging te vinden. Kortom een leuk dagje uit voor jong en oud!

Neem een kijkje op de website van SnowWorld Zoetermeer en laat je verrassen door de mogelijkheden.