Combiticket bowlen en lasergamen bij Partycentrum de Bolder!

Combiticket voor lasergamen en bowlen bij Partycentrum de Bolder bij Ticketveiling.nl. Mis deze indoor veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

  • Geldig voor 6 personen.
  • Geldig t/m 31 december 2020.

Geniet met 6 vrienden van een gezellig dagje uit met 1 uur bowlen en 1 potje lasergamen bij Partycentrum de Bolder, ter waarde van € 51 in Delfzijl.

  • De voucher(s) vind je ook in jouw account bij 'Mijn veilingen'.
  • De voucher is jouw entreebewijs, print deze uit en neem jouw voucher mee.

olenberg 13
9934 CG

  • Let op: Partycentrum de Bolder is tot nader order gesloten vanwege het Corona-virus. Kijk op de website van Partycentrum de Bolder voor de exacte openingsdatum.

Partycentrum de Bolder

Bij Partycentrum de Bolder kun je terecht voor een dag vol indoor fun. Lasergamen, Bowlen, oud Hollandse spelen, Latin Dance een restaurant, je vindt het hier allemaal! Voor de deur kan je gratis parkeren.

Bowlen

Voor een gezellig potje bowlen moet je bij Partycentrum de Bolder zijn! Partycentrum de Bolder heeft 4 moderne bowlingbanen die voorzien zijn flitsende lichtspektakels en verrassende geluidseffecten. De prachtige bar, fluorescerende bowlingbanen en ballen maken van je middag of avond bowlen een belevenis.

Lasergamen

Heb jij zin in spanning en sensatie? Dan is het lasergamen bij Partycentrum de Bolder echt iets voor jou! Sluip door de donkere ruimte van maar liefs 450 m en raak je tegenstander in een onverwachte hoek. Spanning en actie is bij deze activiteit gegarandeerd.

Kijk voor meer informatie op de website van Partycentrum de Bolder.