Vlieg over de weg in een echte Ferrari of Lamborghini!

Tickets om in een Ferrari California of Lamborghini Gallardo bij Ticketveiling.nl. Mis deze actieve uitjes veiling niet en win jouw voordeeluitje, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Geldig voor 1 persoon.
  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

30 minuten Ferrari of Lamborghini experience voor 1 persoon, ter waarde van € 199.

  • Rijden in een Ferrari California

  • Kijk op de website van Ferrari Wens of van Lambo Wens voor de actuele informatie en de openingstijden.

Kijk in de agenda van Ferrari Wens of van Lambo Wens voor beschikbaarheid.
In het weekend geldt een toeslag van € 20.
Je dient minimaal 20 jaar oud te zijn en minstens 1 jaar in bezit te zijn van een geldig rijbewijs B.

Ferrari California

Snelheid en power, dat is wat je kan verwachten terwijl je geniet van het luxueuze interieur van de Ferrari California. Een 4.3L V8 motor met 466 PK zorgt ervoor dat deze prachtige supercar in minder dan 4 seconde 100 km per uur rijdt! Niet snel genoeg? Geen zorgen de auto heeft een topsnelheid van wel 310 km per uur! Adrenaline genoeg!

Lamborghini Gallardo

Het design van de Lamborghini blijft iedereen bij, snel, krachtig en stoer. Met een prachige 5.2L V10 motor met wel 560 PK schiet deze supercar in 3,4 seconde naar de 100 km per uur met een topsnelheid haalt van 325 km per uur! Brul mee met de krachtige motor terwijl je dromen uit komen!

Locaties

• Amsterdam
• Antwerpen (BE)
• Apeldoorn
• Arnhem
• Breda
• Brussel (BE)
• Eindhoven
• Gent (BE)
• Heerenveen
• Huizen
• Lelystad
• Rotterdam
• 's-Hertogenbosch
• Zwolle
• Zolder (BE)

Kijk voor meer informatie op de website van Ferrari Wens en Lambo Wens.