Samen 18 holes golfen bij Golfclub Amstelborgh!

Tickets voor golfclub Amstelborgh in Amsterdam bij Ticketveiling.nl. Mis deze actieve uitjes veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Je ontvangt de vouchers direct na betalen per e-mail.

2 greenfees om 18 holes te spelen bij Golfclub Amstelborgh in Amsterdam, ter waarde van € 70.

  • Je ontvangt de vouchers na betalen direct per e-mail.
  • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
  • Niet geldig in combinatie met andere acties.
  • Kijk op de website van Borchland voor de actuele informatie en de openingstijden.

In de winterperiode betaal je € 5 per persoon toeslag voor het kunstlicht. Dit dien je te voldoen bij Amstelborch.

Borchland, the place to B!

Borchland bevindt zich op een prachtige ruime locatie in de Randstad. Je kan hier heerlijk ontsnappen van de drukte met golfen, squashen, zaalvoetballen, zaalhockeyen en nog meer! Wil je even zitten? Bij Borchland kan je ook genieten van een lekkere borrel of een heerlijk diner! Zo kan je plaats nemen in het restaurant Golfclub Amstelborgh of Grand café.

Golfen

Bij Amstelborgh kan de hele dag gegolfd worden. Dit kan in je eentje maar is ook leuk om samen met partner, collega of vriend(in) te doen. De baan ligt aan de rand van Amsterdam en is een oase van groen. De baan is 's avonds geheel verlicht en er is ook een overdekte driving range om af te slaan.

Borchland is zeer goed te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. De locatie beschikt over een groot aantal parkeerplaatsen. Als je met het openbaar vervoer gaat kan je met de metro op 10 minuten loopafstand van Borchland komen.

Kijk voor meer informatie op de website van Borchland.