Geniet van de prachtige Charles Dickensstijl bij de Winterfair!

Tickets voor de Winterfair in Garderen bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro.

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Je kunt zelf kiezen op welke datum je gebruik maakt van de voucher. De Winterfair is geopend van 28 november t/m 30 november en van 4 december t/m 7 december 2019.
  • Je ontvangt de vouchers direct na betalen per e-mail.

Een heerlijke dag uit met 2 entreetickets voor de Winterfair in Garderen, ter waarde van € 25,30.

  • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
  • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
  • Kijk op de website van Winterfair voor de actuele informatie en de openingstijden.

ude barnevelderweg 5
3886 PT

Kinderen t/m 13 jaar mogen gratis naar binnen.

Winterfair Garderen

Beleef een winterse dag uit bij de Winterfair en laat je inspireren door de vele kraampjes en kamers met verschillende producten. Laat je verrassen door een prachtig en sprookjesachtig decor, waarin je terug gaat naar Engeland rond het jaar 1850 met allerlei personages uit de boeken van Charles Dickens. Bied mee en luister naar de verschillende koren, bekijk oude ambachten die worden gedemonstreerd en geniet van de heerlijke geur afkomstig van gepofte kastanjes!

De Winterfair is goed te bereiken met zowel de auto als het openbaar vervoer. Als je een navigatie gebruikt, moet je 'Hooiweg Garderen' invoeren. Met het openbaar vervoer is de locatie met de bus te bereiken. Stippel je volledige reis met het openbaar vervoer uit op 9292

Praktische informatie

De locatie is rolstoeltoegankelijk. Ook zijn er 2 rolstoelen aanwezig. Honden zijn ook welkom, als deze zijn aangelijnd.

Kijk voor meer informatie op de website van Winterfair.