Win 1000 euro! Win 1000 euro!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!

4.8 / 5 (8 beoordelingen)

Verborgen in én onder Sonsbeek in Arnhem ligt het Nederlands Watermuseum. Een interactief museum waar je alles te weten komt over water. Een écht doe-museum voor jong en oud! 

2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem!

4.8 / 5 (8 beoordelingen)

Verborgen in én onder Sonsbeek in Arnhem ligt het Nederlands Watermuseum. Een interactief museum waar je alles te weten komt over water. Een écht doe-museum voor jong en oud! 

Verborgen in én onder Sonsbeek in Arnhem ligt het Nederlands Watermuseum. Een interactief museum waar je alles te weten komt over water. Een écht doe-museum voor jong en oud! 

De veiling

  • 2 tickets voor het Nederlands Watermuseum in Arnhem, t.w.v. €23.
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling. 

Wat te verwachten

  • Een echt doe-museum waar je alles leert over water. 
  • Kom alles te weten over dijkbeheer, drink- en grondwater. 
  • Een interactief museum over alle aspecten van water. 
  • Verborgen in én onder Sonsbeek in Arnhem ligt het Nederlands Watermuseum. 
  • Ontdek alles over het Nederlands watergebruik en de rest van de wereld. 

Goed om te weten

  • Reserveren is niet nodig. Download de voucher(s) op je smartphone of neem de voucher(s) geprint mee naar het Nederlands Watermuseum.
  • Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar.
  • Tegen een klein betaling zijn er extra activiteiten voor kinderen beschikbaar. 
  • Huisdieren zijn niet toegestaan m.u.v. hulphonden. 
  • Het museum beschikt over een beperkt aantal gratis parkeerplaatsen. 
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van het Nederlands Watermuseum. 

Locatie

Locatie

Nederlands Watermuseum
Zijpendaalseweg 26-28
6814CL Arnhem

Routebeschrijving

Meer informatie

Het Nederlands Watermuseum
Het Nederlands Watermuseum zorgt voor een spetterend dagje uit voor het hele gezin! Tijdens een bezoek aan dit museum wordt je bewust gemaakt van iets wat elke Nederlander als heel normaal beschouwt: schoon drinkwater. Naast dat het een echt doe-museum is, is het ook nog gevestigd in een prachtige Begijnenmolen uit de 15e eeuw. Wat is er een betere plek voor een watermuseum dan in een molen!

Grand Café aan de Beek
Bij een gezellig dagje weg hoort lekker eten! Naast het museum is het sfeervolle Grand Café aan de Beek gevestigd, hier kun je van wat lekkers te eten en drinken genieten. Is het mooi weer? Neem dan plaats op het terras en geniet van het prachtige uitzicht op de Sint-Jansbeek.

Bereikbaarheid
Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden. 

Kijk voor meer informatie op de website van het Nederlands Watermuseum. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.