Een circuservaring voor het gezin bij Kerstcircus Enschede!
- Voor 4 personen (bijkopen mogelijk).
- Geldig voor één show van 21 december 2019 t/m 5 januari 2020. Op basis van beschikbaarheid.
- Je ontvangt de betalingsbewijzen direct na betalen per e-mail. Met de daarop unieke code kun je op de bijbehorende link jouw tickets verzilveren.
- Kerstcircus Enschede heeft de absolute circuswereldtop!
- Met adembenemende trapezes, dravende paarden en dolkomische clowns.
- In het tentencomplex vind je ook lekkere hapjes en drankjes.
- Met toegang tot de 'Kerstcircus Enschede Kinderboerderij'.
- Een onvergetelijke circuservaring voor de gehele familie.
- Tickets ook verkrijgbaar voor 2 of 3 personen.
- Je ontvangt de betalingsbewijzen na betaling direct per e-mail.
- De betalingsbewijzen vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
- De betalingsbewijzen zijn niet jouw officiële entreebewijzen.
- Op jouw betalingsbewijs staat een code, vul deze code in op de website die eveneens op het betalingsbewijs staat.
Kerstcircus Enschede
Ontmoet van 21 december 2019 t/m 5 januari 2020 de absolute circuswereldtop bij het Kerstcircus Enschede. Een grandioze voorstelling met dravende paarden, dolkomische clowns, prachtige papegaaien, adembenemende trapezes en de beste kledingillusie ter wereld. Naast de betoverende acts van de verschillende artiesten kan je in de gezellige voortent genieten van lekkere hapjes, drankjes en kan je zelfs knuffelen met de dieren uit de 'Kerstcircus Enschede Kinderboerderij'.
Het Kerstcircus Enschede staat garant voor een onvergetelijke circuservaring voor jong en oud, mis dit schitterende circus niet en win jouw tickets met korting bij Ticketveiling.nl!
Ben je van plan om met de auto te komen? Dan kan je parkeren bij de hoofdingang aan de Parkweg. Daarnaast zijn er betaalde en onbetaalde parkeerplekken in de straten om het Schuttersveld. Raadpleeg 9292.nl voor actuele vertrektijden voor het openbaar vervoer.