Geniet van een heerlijk dagje ontspannen bij sauna- en wellnessresort de Zwaluwhoeve!
Maak kans op €1000 euro!

Ontdek het prachtige resort de Zwaluwhoeve midden in de Veluwse natuur en geniet van alle sauna- en wellnessfaciliteiten. Bieden vanaf € 1!
Maak kans op €1000 euro!

  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

2 dagtickets voor de Zwaluwhoeve, ter waarde van € 67.

  • Kijk op de website van Zwaluwhoeve voor de actuele informatie, badkledingdagen en de openingstijden.

uiderzeestraatweg 108
3849AJ

De Zwaluwhoeve

Ben je toe aan rust en ontspanning? Dan is sauna- en wellnessresort de Zwaluwhoeve echt een aanrader! Kom tot rust in een van de talloze sauna’s, baden en andere wellnessfaciliteiten. Ook zijn er diverse restaurants waar je van iets lekkers te eten en drinken kunt genieten. Tevens is het mogelijk om tegen betaling een beautybehandeling of massage bij te boeken voor optimale ontspanning.

De Zwaluwhoeve is goed bereikbaar met de auto én het openbaar vervoer. De Zwaluwhoeve heeft voldoende gratis parkeergelegenheid. Naast de parkeergelegenheden rondom het wellnessresort beschikken ze over een extra parkeergelegenheid die wordt aangegeven als P3. Indien je met het openbaar vervoer reist kun je het beste uitstappen bij bushalte Molenweg in Hierden. Vanaf hier is het slechts een paar minuten lopen naar het resort.

Minimumleeftijd

De minimumleeftijd is 12 jaar, bij twijfel mag de receptionist om legitimatie te vragen. Gasten tussen de 12 en 18 jaar mogen het resort alleen onder begeleiding van een volwassene bezoeken.

Kijk voor meer informatie op de website van de Zwaluwhoeve.