Kom met 2 personen griezelen bij The Amsterdam Dungeon!

4.7 / 5 (3 beoordelingen)
Tickets voor The Amsterdam Dungeon bij Ticketveiling.nl. Mis deze uitjes veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

4.7 / 5 (3 beoordelingen)

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

2 entreetickets voor een unieke belevenis bij The Amsterdam Dungeon, ter waarde van €48 in Amsterdam.

  • Kijk op de website van The Amsterdam Dungeon voor de actuele informatie en de openingstijden.

okin 78
1012 KW

  • The Amsterdam Dungeon hanteert een adviesleeftijd van 10 jaar en ouder. Kinderen van 12 jaar en jonger krijgen alleen toegang onder begeleiding van een volwassene (16 jaar of ouder).

The Amsterdam Dungeon

Zin een dagje gruwelen? Bij The Amsterdam Dungeon beleef je een unieke ‘walkthrough’ show die je kunt zien, horen, aanraken, ruiken en voelen. Met een geweldige cast van acteurs, special effects, toneel, decor en scripts. Geen enkele tour is hetzelfde, je maakt namelijk deel uit van de ervaring.

Hoe werkt het?

The Amsterdam Dungeon is een ‘must-see’ attractie in Amsterdam. Het gaat over de donkere geschiedenis die de stad Amsterdam heeft gekend. Je beleeft lopend de 12 shows, waarbij telkens een andere gebeurtenis uit het verleden tegenkomt.

Wat ga je beleven?

The Amsterdam Dungeon is beter en stoutmoediger dan ooit! Beleef 12 shows, 10 acteurs en 500 jaar geschiedenis in 1 unieke omgeving. Lach en gil nerveus om de kakelende heksen en maak kennis met de professionele acteurs die gruwelijke rollen spelen. Ontelbare verrassingen geven je gegarandeerd een ervaring waarin je tegelijkertijd op je hardst schreeuwt en op je luidst lacht.

The Amsterdam Dungeon bevindt zich in het centrum van Amsterdam. Reis je met het openbaar vervoer? Dan is het maar 5 minuten wandelen vanaf het Centraal Station. Als je met de auto reist, kun je het beste parkeren bij Q-park Bijenkorf.

Extra tickets bijkopen

Heb je de 2-persoonsveiling gewonnen? Gefeliciteerd! Je kan nadat je de veiling gewonnen hebt nog extra tickets per persoon bijkopen! Zo kan je dus met 3,4,5 of zelfs met 8 personen met korting naar The Amsterdam Dungeon!

Kijk voor de openingstijden en voor meer informatie op de website van The Amsterdam Dungeon.