Set van 2 prachtige XXL Hortensias

Op zoek naar planten voor in je tuin? Betaal niet teveel! Win met korting deze set van Strong Annabelle Hortensia's. Bieden vanaf € 1!

Set van 2 Strong Annabelle Hortensia's van 40-60 cm hoog (t.w.v. € 69,95).

  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.

Hortensia 'Hydrangea Arborescens'

De Strong Annabelle is een sterkere variant van de normale Hortensia. Hij heeft een sterkere steel en blijft daardoor rechtop staan, ook wanneer het hard waait of regent. De plant kan ongeveer 150 cm worden en krijgt grote witte bloemen met een doorsnee van 30 cm! De Strong Annabelle heeft een lange bloeiperiode van juli t\m september.

Geef de Hortensia, zeker tijdens de zomermaanden, altijd voldoende water. Je kan het beste in 1 keer een grote hoeveelheid water geven dan af en toe een klein beetje. Je kan de Hortensia het beste planten van maart tot half oktober, dit kan in een sierpot of de volle grond. Zorg ervoor dat je bij het planten zo'n 75 cm ruimte tussen de planten houdt. Wil je graag een Hortensia met grote bloemen? Snoei hem dan in maart zo'n 30 cm van de grond, namelijk hoe harder je hem snoeit hoe groter de bloemen worden.