Win 1000 euro! Win 1000 euro!

Lok vlinders naar de tuin met deze 3 verschillende vlinderstruiken!

De vlinderstruik (Buddleja davidii) dankt zijn naam aan het bezoek van talloze vlinders die op de nectar afkomen. Bied mee vanaf €1!

Lok vlinders naar de tuin met deze 3 verschillende vlinderstruiken!

De vlinderstruik (Buddleja davidii) dankt zijn naam aan het bezoek van talloze vlinders die op de nectar afkomen. Bied mee vanaf €1!
De vlinderstruik (Buddleja davidii) dankt zijn naam aan het bezoek van talloze vlinders die op de nectar afkomen. Bied mee vanaf €1!

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

3 prachtige Vlinderstruiken 25-40 cm hoog (t.w.v. € 39,95).

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen na ontvangst van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.

Meer informatie

Vlinderstruiken

De vlinderstruik (Buddleja davidii) dankt zijn naam aan het bezoek van talloze vlinders die op de nectar afkomen. De populaire heester mag niet in uw tuin ontbreken. De bloemen zijn erg sierlijk en hebben prachtige kleuren. Buddleja is afkomstig uit Azië en bloeit in de periode juni-september met prachtige pluimvormige bloemen. De vlinderstruiken trekken in de zomerperiode zodra de bloemen open gaan veel hommels, bijen en natuurlijke vlinders aan. Eenmaal, andermaal, enjoy!

Verzorging
De planten kunnen zo in de volle grond geplant worden, maar doen het ook goed als potplant. De Vlinderstruiken staan graag op een warme en zonnige plek in de border of in een pot. Voor optimaal aantrekken van vlinders is het raadzaam om de vlinderstruik op een beschutte plek (uit de wind) te zetten. Vlinders zijn immers geen liefhebbers van wind. Als de vlinderstruik het naar zijn zin heeft kan hij zich zelfs uitzaaien in uw tuin. De plant is winterhard tot -20 graden Celsius en bladverliezend.  

Specificaties 
• Hoogte bij levering: 25-40 cm.
•  Wordt geleverd als een set van 3 in de kleuren: wit, blauw/paars & roze. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.