2 tickets voor 2 uur klimmen bij Park het Plateau in Limburg!

3.7 / 5 (3 beoordelingen)

Avonturiers opgelet! Ga 2 uur lang klimmen bij Park het Plateau in het Schutterspark in Brunssum. Klim 4 unieke en spannende klimroutes en trotseer hindernissen op een hoogte van 3,5 tot 7 meter.

3.7 / 5 (3 beoordelingen)

  • 2 entreetickets voor 2 uur klimmen bij Park het Plateau, t.w.v. € 43,90.
  • De voucher is enkel geldig op de door jou gekozen dag.

  • 2 uur lang onbeperkt klimmen.
  • Klim 4 unieke en spannende klimroutes met uitdagende elementen!
  • Trotseer hindernissen op een hoogte van 3,5 tot 7 meter.
  • Beklim touwladders, lianen, houten wiebelbruggen en glijd via een zipline langs de bomen weer naar beneden.
  • Er zijn altijd deskundige outdoorinstructeurs aanwezig voor de veiligheid en om jou te helpen.
  • Voor niet-klimmers is het klimbos gratis toegankelijk.

  • Let op! De voucher is geldig op de door jouw gekozen dag. Voor het betalen van deze veiling dien je in de kalender een dag te kiezen.
  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Park het Plateau.
  • De minimumleeftijd is 5 jaar. Kinderen tussen 5 en 7 mogen enkel klimmen onder begeleiding (Wilhelminaroute).

Park Het Plateau
Ganzepool 17
6443 WZ Brunssum

Klimbos Park het Plateau
Klimbos Park het Plateau is gelegen in het Schutterspark in Brunssum. Het klimbos bestaat uit 4 klimroutes. Deze klimroutes hebben allen een bijzondere naam. De namen zijn afgeleid van de mijnen die in het midden van de vorige eeuw in deze regio voor veel werkgelegenheid hebben gezorgd. De namen zijn: Wilhelmina, Hendrik, Emma en Maurits. Hierbij is voor iedere klimmer Wilhelmina de startroute. Dit is de gemakkelijkste route. Elke route start met het beklimmen van een klimwand. Onderaan de klimwand haak je aan in het doorlopend veiligheidssysteem. Aan het eind van elke route ga je weer naar beneden via een tokkelbaan(tje). Vervolg hierna je route door het bos en start bij een volgende klimroute. Ook hier daal je weer via de tokkelbaan naar beneden. Voor niet-klimmers is het klimbos gratis toegankelijk. Voor niet-klimmers is het klimbos gratis toegankelijk. Let erop dat je dicht schoeisel draagt!

  • Route 1 Wilhelmina: vanaf 5 jaar.
  • Route 2 Hendrik: vanaf 8 jaar.
  • Route 3 Emma: vanaf 8 jaar.
  • Route 4 Maurits: vanaf 16 jaar.

Kijk voor meer informatie op de website van Park het Plateau.