Entree tot de Euromast met koffie/thee en gebak!
Maak kans op €1000 euro!

3.9 / 5 (7 beoordelingen)

Een bijzondere uitstap op daadwerkelijk grote hoogte! Ervaar deze bijzondere belevenis en geniet van het uitzicht met een kop thee, koffie of gebak op de Euromast in Rotterdam.

Maak kans op €1000 euro!

3.9 / 5 (7 beoordelingen)

  • 2 tickets voor de Euromast, inclusief koffie/thee met gebak, t.w.v. €41,50.
  • De voucher is geldig t/m 30 september 2023.
  • Wist je dat je ook een High Tea of 3-gangen diner kan doen in de Euromast? Bied dan mee!

  • De Euromast is het icoon van Rotterdam!
  • Inclusief toegang tot de uitkijkplatforms (112 meter hoogte). Exclusief een bezoek aan de Euroscoop.
  • Geniet van een heerlijk kop koffie/thee met gebak in onze coffeecorner (op de begane grond).
  • Leuk om te combineren met een dagje winkelen in Rotterdam.

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van de Euromast is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • De voucher is niet geldig tijdens feestdagen en schoolvakanties.
  • Kijk hier voor de actuele openingstijden van de Euromast.
  • Het entreeticket geeft toegang tot de platforms (112 meter) en is exclusief de Euroscoop (185 meter). Op basis van beschikbaarheid is het mogelijk om een entreeticket voor de Euroscoop (185 meter) bij te kopen aan de receptie van de Euromast, kosten €4 per persoon. Er vindt alleen terugbetaling plaats voor aanschaf van de Euroscoop tickets (Let op! Niet voor de tickets voor ons platform), bij sluiting van de Euroscoop vanwege slecht weer of onvoorziene technische omstandigheden.

Euromast Rotterdam
Parkhaven 20
3016 GM Rotterdam

Euromast Rotterdam

Daredevils
Als abseilen op jouw bucketlist staat dan ben je hier aan het juiste adres. Terwijl je jezelf laat zakken kan je genieten van een onvergetelijk uitzicht over de wereldstad Rotterdam. Neem je hele familie mee of nodig een vriend of vriendin uit om samen deze unieke beleving mee te maken.

Combineren
De Euromast ligt in de havenstad Rotterdam. Naast deze attractie is er nog van alles te doen in en rondom Rotterdam. Zo kan je vooraf een bezoek brengen aan Blijdorp. Dit is één van de mooiste dierentuinen van Europa. Verder kan je een kijkje nemen in de beroemde Markthal. Het design is prachtig en in deze foodwalhalla vind je 96 spectaculaire versunits met dagverse producten. Kortom genoeg te doen tijdens een dagje uit.

Vervoer
Een makkelijke manier om naar de Euromast te reizen is het openbaar vervoer. Pak de trein naar Rotterdam Centraal of Station Blaak. Vanaf hier stap je over op de tram, metro of watertaxi. Ook met de auto is de Euromast gemakkelijk te bereiken. Er is voldoende parkeergelegenheid waar je gebruik van kan maken tegen betaling.

Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast.