2 tickets voor een 2 uur durende rondvaart door de Biesbosch!

4.9 / 5 (14 beoordelingen)

Verbaas je over de prachtige Nederlandse natuur tijdens een boottocht door de Brabantse Biesbosch. Geniet van een drankje en de zon op het unieke panoramadek.

4.9 / 5 (14 beoordelingen)

  • 2 tickets voor een 2 uur durende rondvaart door de Brabantse Biesbosch t.w.v. €35.
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van een rondvaart door de Brabantse Biesbosch.

  • Dankzij het panoramadak kun je ultiem van de natuur genieten.
  • Bewonder prachtige vogels!

  • Let op! Vooraf een rondvaart reserveren via de website van de Zilvermeeuw is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen op de voucher.
  • Toegang: je Ticketveiling.nl voucher is samen met je reserveringsbevestiging je toegangsbewijs. Neem deze mee op de dag van je reservering.
  • Bekijk hier de actuele afvaartijden.
  • Opstapplaats: Drimmelen
  • Tijdens het afrekenen van deze veiling kun je speciale kindertickets (3 t/m 11 jaar) aanschaffen van €10,50 voor €9.

Rondvaart Zilvermeeuw
Biesboschweg 2
4924BB Drimmelen

Rondvaart de Zilvermeeuw
Een rondvaart met Zilvermeeuw door de Biesbosch is een echte beleving! De rondvaartboot is speciaal gebouwd om vaartochten door dit gebied te maken. De comfortabele boot is verwarmd en uitgerust met een toilet, bar en geluidsinstallatie. Zo is de rondvaart, in ieder jaargetijde, een uitstekend uitje voor je gezelschap. Alle rondvaartboten zijn voorzien van een groot panoramadek, waardoor je kunt genieten van een wijds uitzicht van de Biesbosch.

De Biesbosch
De Biesbosch is een nat gebied, waar grote groepen vogels dekking, voedsel en nestgelegenheid vinden. Hiervan vormt de Brabantse Biesbosch het grootste gedeelte van de Biesbosch. Het ligt tussen de Nieuwe Merwede, de Amer en het Land van Heusden en Altena. Dit bijzondere natuurgebied is één van de meest ongerepte gebieden van Nederland, waar je nog vele dieren kunt zien. De schipper zal je tijdens de rondvaart door de Biesbosch dan ook het één en ander vertellen over het natuurgebied.

De tocht vertrekt altijd vanaf de opstapplaats in Drimmelen. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw.