Kom samen tot rust bij Thermen Binnenmaas - bron van ontspanning!

4.6 / 5 (56 beoordelingen)

Kom helemaal tot rust bij het prachtige sauna en wellnesscomplex Thermen Binnenmaas in 's-Gravendeel, nabij Rotterdam. Geniet van een dagje complete rust en ontspanning!

4.6 / 5 (56 beoordelingen)

  • Sauna entree voor 2 personen bij Thermen Binnenmaas t.w.v. €75,90.
  • De voucher(s) is enkel geldig op de door jouw gekozen dag en tijd.
  • Bekijk hier de 1-persoonsveiling van Thermen Binnenmaas.

  • Kom helemaal tot rust in het hypermoderne en gloednieuwe relax- en wellnesscomplex!
  • Twee stoombaden en 11 sauna's op verschillende temperaturen.
  • Prachtige tuin met een heerlijk natuurbad om in rond te zwemmen en in af te koelen!
  • De ruimtelijke opzet en het gebruik van prachtige natuurlijke materialen zorgen voor een rustgevende sfeer.
  • Verwen jezelf extra met een kwaliteitsmassage of schoonheidsbehandeling.
  • Het unieke van Thermen Binnenmaas is dat deze sauna volledig is verduurzaamd.

  • Let op! De voucher is geldig op de door jouw gekozen dag en tijd. Voor het betalen van de veiling dien je in de kalender een dag en een tijd te kiezen. Je hoeft niet meer te reserveren bij Thermen Binnenmaas zelf.
  • De voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem hem geprint mee en laat deze zien bij het inchecken (QR code of streepjescode).
  • Thermen Binnenmaas heeft geen badkledingdagen. Wel is er iedere eerste maandag van de maand damesdag, indien deze op een feestdag of in een vakantie valt verschuift deze een week. Bekijk 'meer informatie' voor alle data.
  • Handdoek, badjas en slippers zijn verplicht. Je mag je eigen badjas, handdoek en slippers meenemen, anders kan je die huren bij Thermen Binnenmaas.
  • Kosteloze deelname aan de opgietingen en kuusi belevingen.
  • Gratis parkeren.
  • Let op! De voucher is niet geldig op 27 april, 25, 26 en 31 december en 1 januari 2025.
Tickets bijkopen

Thermen Binnenmaas
Strijenseweg 109
3295 KN 's-Gravendeel

Thermen Binnenmaas
​​​Thermen Binnenmaas is een hypermoderne en gloednieuwe sauna en wellnesscomplex gelegen in de Hoeksche waard op ongeveer vijf minuten rijden van Dordrecht. In de wellness vind je alle luxe, heerlijke massages, sauna’s, een hamamtempel, schoonheidssalon, relaxruimte, zwembad, kruidenbaden en een schitterende relaxtuin. Meteen bij het betreden van de lobby voel je je al ontspannen. De ruimtelijke opzet en het gebruik van prachtige natuurlijke materialen zorgen voor een rustgevende sfeer. Deze bijzondere materialen en sfeerdecoraties zijn doorgevoerd in de gehele wellness en zorgen ervoor dat je dit behaaglijke gevoel vasthoudt gedurende jouw bezoek aan Thermen Binnenmaas.

Als je van verschillende cabines houdt kun je bij Thermen Binnenmaas prima terecht. Met maar liefst 10 verschillende sauna’s en 2 stoombaden is er voor ieder wat wils. De temperaturen variëren van 60 tot 90 graden en na de warmte van de sauna is het zoeken naar verkoeling ook geen enkel probleem. Met diverse koude baden, een stort-emmer ruimte en een unieke tropische stortdouche waarin je je voor even in het Amazonegebied waant, is het afkoelen een unieke belevenis!

Damesdagen 2024

  • Maandag 8 januari
  • Maandag 5 februari
  • Maandag 4 maart
  • Maandag 1 april
  • Maandag 6 mei
  • Maandag 3 juni
  • Maandag 1 juli
  • Maandag 5 augustus
  • Maandag 2 september
  • Maandag 7 oktober
  • Maandag 4 november
  • Maandag 2 december
Kijk voor meer informatie op de website van Thermen Binnenmaas.