Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!

Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!

Deze stoere en sierlijke Mexicaanse waaierpalm is een echte eyecatcher in huis! Creëer een lekker tropisch sfeertje binnen of buiten. 

Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!
Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!

Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 80 - 100 cm!

Deze stoere en sierlijke Mexicaanse waaierpalm is een echte eyecatcher in huis! Creëer een lekker tropisch sfeertje binnen of buiten. 

Deze stoere en sierlijke Mexicaanse waaierpalm is een echte eyecatcher in huis! Creëer een lekker tropisch sfeertje binnen of buiten. 

De veiling

  • Mexicaanse waaierpalm met een leveringshoogte van 80-100 cm (incl. pot), t.w.v. €64,99
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Bij de Washingtonia robusta groeien de bladeren vanuit een centraal punt in de vorm van een prachtige waaier.
  • Deze stoere waaierpalm kan zowel binnen als buiten geplaatst worden.
  • De Mexicaanse waaierpalm vindt het heerlijk om in de zon te staan.
  • Deze plant zorgt voor een lekker tropisch sfeertje binnen of buiten.

Goed om te weten

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 
  • De planten worden geleverd met een totaalhoogte van 80 - 100 cm (gemeten incl. pot).

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice.  Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Grote Mexicaanse Waaierpalmen - Washingtonia Robusta

De Washingtonia Robusta vindt zijn oorsprong in het zuiden van de Verenigde Staten en Mexico. De Washingtonia wordt ook wel de 'Mexicaanse Waaierpalm genoemd. Deze palm heeft zijn naam te danken aan de eerste president van de Verenigde Staten, George Washington. In Californië wordt deze palm ook wel de petticoatpalm genoemd omdat de afgestorven bladeren als een soort rok om de stam van de palmboom blijven hangen. De bladeren van de Washingtonia, die zich kenmerken door hun prachtige licht-groene kleur, zijn bijzonder groot en kunnen een meter in doorsnee worden. 

De Washingtonia is een snelle groeier en kan tot 15 meter hoog worden. In het wild groeit deze palm voornamelijk langs beken en meertjes en wordt in de VS veel gebruikt als laanboom langs grote wegen. Het beste voorbeeld hiervan zijn de lange rijen enorme palmen in Palm Springs, Californië. Deze palm is uitermate geschikt als patio palm, tuin palm of zelfs als kamerpalm.

Verzorging

Deze Mexicaanse Waaierpalm heeft een zonnige standplaats en goed gedraineerde grond nodig. Deze palm is een echte waterliefhebber. Vooral in de zomer heeft deze palm heel veel water nodig, het liefst elke dag bij een droge/warme zomer. Zoals veel tropische palmen maakt de Washingtonia een flink wortelgestel aan om zich van voeding en water te voorzien. De plant kan zowel in de volle grond als in een pot gehouden worden maar bij een te kleine pot zal de palm gelig worden en langzaam dood gaan. Zorg dus voor een ruime pot en goed waterdoorlatende grond. De palm kan zowel binnen- als buitengehouden worden maar is helaas niet goed winterhard. De plant kan maximaal een paar graden (+/-5 graden) vorst hebben. Wanneer de Washingtonia in een pot gehouden wordt kan hij gemakkelijk in een overwinteringsruimte gezet worden.

Plant hoogte

De planten worden geleverd met een totaalhoogte van 80 - 100 cm (gemeten incl. pot). 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.