2 tickets voor Assepoester De Musical in World Forum Den Haag!

4.8 / 5 (18 beoordelingen)

Laat je betoveren door Assepoester De Musical, zing mee met de liedjes en tover jezelf om tot een échte prins of prinses! Zien we jou op zaterdag 8 juli 2023 in het World Forum in Den Haag?

4.8 / 5 (18 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Assepoester De Musical in World Forum Den Haag, t.w.v. €50.
  • De voucher is geldig op zaterdag 8 juli om 12:00 uur of 15:00 uur.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van Assepoester De Musical.

  • Samen met de betoverende liedjes en schitterende kostuums is deze familiemusical geschikt voor jong en oud!
  • Winnaar van de Musical Award ‘Eventim Publieksprijs Beste Familiemusical 2023'!
  • Uiteraard mag ook in deze sprookjesvoorstelling een flink dosis humor niet ontbreken.
  • Zou het Assepoester lukken om haar dromen waar te maken en het hart van te Prins te veroveren?
  • Kom verkleed naar het theater en meld je vóór de voorstelling online aan bij de sprookjesbalie voor de sprookjesverkleedwedstrijd!
  • Na de voorstelling kun je alle acteurs ontmoeten tijdens een uitgebreide meet & greet.
  • Assepoester De Musical heeft een platina VVTP-award in ontvangst mogen nemen.
  • Kijk op de website van Van Hoorne Entertainment voor de actuele informatie en openingstijden.

  • Let op! Je officiële tickets(s) ontvang je ter plekke bij de kassa van het World Forum en gaat o.b.v. binnenkomst. Dit is vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling mogelijk.
  • De voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.

World Forum Den Haag
Churchillplein 10
2517JW 's-Gravenhage

Na een succesvolle reeks meeslepende sprookjesmusicals, die in 2022 zelfs bekroond werd met een Musical Award voor beste familiemusical, betovert Van Hoorne Entertainment in 2023 haar bezoekers met Assepoester De Musical. Samen met de betoverende liedjes, prachtige meerstemmigheid en schitterende kostuums is deze familiemusical een ware beleving voor jong, maar ook voor oud!

Assepoester, het verhaal
Assepoester is een lief, charmant meisje dat opgroeit bij haar strenge stiefmoeder en droomt van een eigen leven. In huis moet zij al het werk doen en wordt nooit eens aardig tegen haar gedaan. Aan het hof besluit Prins Victorian een bal te houden, om het meisje van zijn dromen te vinden. Alle dames uit het dorp zijn uitgenodigd, zo ook Assepoester. Maar helaas, haar stiefmoeder verbiedt Assepoester naar het bal te gaan en ze blijft in tranen alleen thuis achter. Wanneer haar tranen de grond raken, verschijnt er plots een goede fee. Na het horen van Assepoesters verhaal, twijfelt de fee geen moment en verandert ze de vodden waarin Assepoester loopt in een prachtige baljurk en geeft ze haar een paar echte, glazen muiltjes. Nu kan Assepoester toch naar het bal! Maar, de fee waarschuwt: de betovering zal klokslag twaalf uur verbreken en dan wordt alles weer zoals het was. Zal het Assepoester lukken om het hart van de Prins te veroveren, vóór de klok twaalf uur slaat?

Verkleedwedstrijd
Trek de mooiste outfits en accessoires uit de kast en doe mee met de sprookjesverkleedwedstrijd! Een week voor de voorstelling krijg je een mail met daarin een QR code. Mocht je de mail op de dag van de voorstelling niet meer kunnen vinden, de QR code is ook te scannen op locatie. Upload een foto van jouw prins/prinses, en wie weet wint hij/zij een magisch Sprookjespakket!

Voorstellingen
Je kunt kiezen uit de volgende voorstelling tijden op zaterdag 8 juli 2023:

  •     12:00 uur
  •     15:00 uur

Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.