2 tickets voor ZooParc Overloon!

4.9 / 5 (16 beoordelingen)

Als een echte ontdekkingsreiziger verken je in ZooParc Overloon de zeven verschillende gebieden waar cheeta's, giraffes, tamanduas, leeuwaapjes en nog veel meer bijzondere diersoorten leven. Maar pas op, de leeuwen liggen op de loer...

4.9 / 5 (16 beoordelingen)

  • 2 tickets voor ZooParc Overloon t.w.v. €43.
  • De voucher(s) is geldig t/m 5 januari 2025.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van ZooParc Overloon.

  • Met de expeditiemap ga je als een echte ontdekkingsreiziger op zoek naar cheeta's, apen, tijgers en nog veel meer bijzondere diersoorten.
  • Ontdek het nieuwste gebied in ZooParc, Madidi, het nieuwe expeditiedeel in ZooParc Overloon.
  • Kinderen kunnen zich lekker uitleven in de grote speeltuin met houten speeltoestellen en een Airtrampoline.
  • ZooParc Overloon heeft iedere dag voederpresentaties.
  • Wil je de expeditie goed starten, even onderbreken of smakelijk eindigen? ZooParc Overloon heeft 2 horecapunten: Headquarter en BaseCamp!
  • Een uniek dierenpark met een natuurlijke uitstraling en bijzondere dierenverblijven waar je doorheen kunt lopen.

  • Reserveren is niet nodig. Download de voucher(s) op je smartphone of neem de voucher(s) geprint mee naar ZooParc Overloon.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • ZooParc Overloon is toegankelijk voor rolstoelen.
  • Betaald parkeren (€7 per auto). Vooraf dien je een parkeermunt aan te schaffen als je met de auto komt. Deze is op de website van ZooParc Overloon te bestellen tijdens het maken van een reservering.

ZooParc Overloon
Stevensbeekseweg 21
5825 JB Overloon

ZooParc Overloon - Ga je mee op expeditie?
Als een echte ontdekkingsreiziger verken je in ZooParc Overloon de 7 verschillende expeditie gebieden waar cheeta’s, giraffes, tamanduas, gouden leeuwaapjes en nog veel meer bijzondere diersoorten leven. Zin om te klimmen en klauteren? Wijk dan af van de hoofdroute en neem de avonturenpaadjes. Maar pas op, want de leeuwen liggen op de loer...

Kijk voor meer informatie op de website van ZooParc Overloon.