Win 1000 euro! Win 1000 euro!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!

Tickets voor het Watermuseum bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro.
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!
2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!

Tickets voor het Watermuseum bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro.
Tickets voor het Watermuseum bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro.

De veiling

  • Geldig voor 2 personen.
  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

De veiling

Beleef een leuke en leerzame dag met 2 tickets voor het Watermuseum, ter waarde van € 19 in Arnhem.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
  • Je voucher is je bewijs van betaling. Print deze uit en en laat deze in het museum bij
  • de info en tickets balie scannen op geldigheid. Vervolgens ontvang je je entreetickets.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden. 
  • Kijk op de website van het Watermuseum voor de actuele informatie en de openingstijden.

Bijzonderheden

Kinderen t/m 3 jaar zijn gratis. 

Meer informatie

Het Nederlands Watermuseum

Het Nederlands Watermuseum zorgt voor een spetterend dagje uit voor het hele gezin! Tijdens een bezoek aan dit museum wordt je bewust gemaakt van iets wat elke Nederlander als heel normaal beschouwt: schoon drinkwater. Naast dat het een echt doe-museum is, is het ook nog gevestigd in een prachtige Begijnenmolen uit de 15e eeuw. Wat is er een betere plek voor een watermuseum dan in een molen!

Het Waterlab
Iedere zondag biedt het Watermuseum de mogelijkheid voor kinderen van 6 t/m 12 jaar om als een echte waterprofessor te experimenteren met water. De extra kosten hiervoor zijn € 1,50 per kind. Reserveren voor het Waterlab is helaas niet mogelijk.

Grand Café aan de Beek
Bij een gezellig dagje weg hoort lekker eten! Naast het museum is het sfeervolle Grand Café aan de Beek gevestigd, hier kun je van wat lekkers te eten en drinken genieten. Is het mooi weer? Neem dan plaats op het terras en geniet van het prachtige uitzicht op de Sint-Jansbeek.

Auto en openbaar vervoer
Het Watermuseum is goed bereikbaar met de auto. Kom je toch liever met het openbaar vervoer? Check dan je volledige route op 9292. 

Kijk voor meer informatie op de website van het Watermuseum.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.