Ga terug in de tijd bij Museum Batavialand!
Maak kans op €1000 euro!

Tickets voor Museum Batavialand bij Ticketveiling.nl. Mis deze musea veiling niet win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Maak kans op €1000 euro!

  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

2 tickets voor museum Batavialand in Lelystad, ter waarde van € 28.

  • Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.
  • Kijk op de website van Museum Batavialand voor de actuele informatie en de openingstijden.

atavialand
8242 PN

Museum Batavialand

Ben jij benieuwd hoe Nederland de strijd met het water aan is gegaan? Leer hoe wij over een periode van 7000 jaar ervan hebben geprofiteerd van het op de grens van land en water leven. Waan je tevens terug in de tijd van Michiel de Ruyter en de Gouden Eeuw op de beroemde replica van het VOC-schip Batavia. Duik een dag in de Nederlandse geschiedenis en verbaas je over het land wat wij tegenwoordig thuis noemen!

Kijk voor meer informatie op de site van Museum Batavialand.