2 uur pistetoegang voor 2 personen bij De Uithof!

3.0 / 5 (3 beoordelingen)
Tickets voor skiën of snowboarden bij De Uithof bij Ticketveiling.nl. Mis deze actieve uitjes veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

3.0 / 5 (3 beoordelingen)

  • 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.

2 uur pistetoegang voor 2 personen bij de Uithof, ter waarde van € 50 in Den Haag.

  • Deze actie is niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen.

aap Edenweg 10
2544 NL

De Uithof, meer dan alleen indoor sneeuwhal!

De Uithof is niet alleen een plek om heerlijk van de sneeuw te genieten. Een geweldige kartbaan, ijsbaan, klimwand en nog veel meer zal je in dit enorme sport- en evenementencentrum vinden! Speel de gekste en leukste spellen zoals onder andere bungee soccer en sumoworstelen. Bij De Uithof is voor iedereen wel wat te beleven!

In de sneeuw

Ben je fan van wintersport, maar wil je toch wel in eigen land blijven? Sta je het liefst het hele jaar door wel even op een snowboard of ski's? Dan is een dagje Uithof echt iets voor jou! Wanneer je bovenop de piste staat van deze indoor sneeuwhal krijg je zo weer het gevoel alsof je in het buitenland staat. Heb je geen zin om te wachten op de sneeuw? Geen probleem! De sneeuwhal is het hele jaar door open. Op een warme zomerdag kan je hier ook lekker afkoelen! Het dragen van warme kleding wordt wel aangeraden. Het is immers -8 graden Celsius op de piste.

Openbaar vervoer of met de auto?

Kijk voor meer informatie op de website van De Uithof.