Beleef Schiphol van heel dichtbij!

Tickets voor de Schiphol Experience bij Ticketveiling.nl. Mis deze Dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting. Door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • 6 maanden geldig na het winnen van de veiling.

2 tickets voor de Schiphol Experience met bus, ter waarde van € 31.

  • Kijk op de website van Schiphol Experience voor de actuele informatie en openingstijden.

Schiphol Experience

Heb je altijd al willen weten hoe de grootste luchthaven van Nederland werkt? Je hoeft niet te vliegen om te ervaren dat er op de luchthaven veel gebeurt. Dat kan namelijk ook met de Schiphol Experience.

Luchthaven Schiphol

De luchthaven Schiphol verwelkomt jaarlijks tientallen miljoenen mensen die naar Schiphol komen om te vliegen, vliegtuigen te bekijken, te ontspannen, te shoppen of om te werken. Er komt een hele hoop bij kijken om alle vliegtuigen, passagiers en werknemers in de juiste banen te leiden. Zoveel, dat je feitelijk kunt stellen dat Schiphol een kleine stad is. Het werk op Schiphol ligt haast nooit stil, dag en nacht wordt er gewerkt om alles goed te organiseren. Laat je verrassen, ontdek hoe Schiphol werkt en wat er allemaal bij komt kijken om al die miljoenen passagiers af te handelen.

De Tour

De Schiphol Experience Tour laat zien wat er allemaal wel niet gebeurt op een luchthaven. De Schiphol Experience Tour geeft je een kijkje achter de schermen van de luchthaven en is een ware beleving. De tour brengt je op plekken waar je normaal gesproken niet kan komen. Hierbij kun je denken aan de brandweer, de sneeuwvloot, de grote hangars, het platform op Schiphol Oost en nog veel meer. Doordat je met de tour langs deze locaties rijdt, zie je met eigen ogen hoe alles in zijn werk gaat. Ter aanvulling worden er videobeelden en foto's op schermen in de bus getoond, zodat je geen enkel detail hoeft te missen. De totale tour duurt iets langer dan een uur.

Openbaar vervoer of met de auto
Schiphol is goed bereikbaar zowel met het OV als met de auto. Mocht je met de auto komen kan je het beste bij de reservering een parkeerkaart kopen voor € 10. Hiermee kan je de gehele dag parkeren bij de luchthaven. Voor de tour meld je je bij de balie op Schiphol Plaza. Kijk voor meer informatie op de website van Schiphol Experience.