2 tickets voor Plopsa Coo in de Belgische Ardennen!

4.7 / 5 (26 beoordelingen)

Aan de voet van de Watervallen van Coo ligt dit avontuurlijke pretpark. Dit prachtige park in de Belgische Ardennen combineert de mooie natuur van de Ardennen met het grote avontuur van de spannende attracties van Plopsa voor de hele familie!

4.7 / 5 (26 beoordelingen)

  • 2 tickets groter dan of gelijk aan 1 meter voor Plopsa Coo t.w.v. € 59,98.
  • De voucher is geldig t/m 15 juli 2024.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van Plopsa Coo.

  • Tijdens het paasweekend vallen de paaseitjes uit de lucht in Plopsa Coo Ardennes! Kom ze rapen, vul je mandje en smul van overheerlijke chocolade!
  • 20 attracties voor de hele familie!
  • Verrukkelijke combinatie van natuur en avontuur.
  • Aan de voet van de Watervallen van Coo in de Belgische Ardennen.
  • Ontdek de Mega Mindy Flyer, De Smurfer, De DinoSplash en zoveel meer!
  • Vlindervlucht! Beleef een magische en spannende vlucht.

  • Let op! De voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Plopsa Coo.
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van Plopsa Coo.
  • Kinderen tot onder 85 cm hebben gratis toegang tot het park.
  • Voor kinderen vanaf 85 cm tot onder 1 meter kun je bij het betalen kindertickets aanschaffen.
Tickets bijkopen

  • Je voucher is je entreebewijs. Laat deze scannen vanaf je smartphone of neem hem geprint mee naar het park, alleen op die manier krijg je toegang tot Plopsa Coo.
  • Kijk op de website van Plopsa Coo voor de actuele informatie en openingstijden.

Plopsa Coo
Coo 4
4970 Stavelot

Plopsa Coo
Plopsa Coo, gelegen aan de voet van de watervallen van Coo, is het park bij uitstek voor een onvergetelijke dag vol avonturen. Met meer dan 25 sensationele attracties geniet je van een heerlijke combinatie tussen natuur en avontuur, voor het hele gezin. Ben jij een echte waaghals? Waag je aan een ritje op de 600 meter lange Bobslee of betreed de Mega Mindy flyer waar je op 65-meter hoogte geniet van een prachtig uitzicht over Plopsa Coo en de prachtige watervallen van Coo. Krijg jij maar geen genoeg van kriebels in je buik? Test dan zeker de Maya Splash uit of maak een rit doorheen het Smurfenbos in de gloednieuwe attractie De Smurfer. Hoogteliefhebbers genieten bovendien van een onvergetelijk uitzicht vanuit de Bel RTLZetellift. Zo zag je de Ardennen nog nooit! De allerkleinsten leven zich volledig uit in De Doorloopweide, waar je omringd wordt door kippen, geiten en zoveel meer. Fan van dieren? Dat komt dan goed uit! Breng een bezoek aan het Apeneiland of ontdek het park vanop de rug van De Konijntjes. Ontdek dit en nog zoveel meer in Plopsa Coo.

Meet & Greet/ Evenementen
Ontmoet Plop & Bumba of Maya & Flip! Ga met hen op de foto als souvenir aan deze fantastische dag! Ontdek hier de shows, Meet & Greet of alle evenementen in Plopsa Coo.

Jurassic Weekends
Wie aan Plops Coo denkt, denkt aan spannende avonturen en levensechte dinosaurussen. Tijdens de Jurassic Weekends staat Plopsa Coo volledig in het teken van het dinosaurustijdperk en komen alle dinosaurussen voor heel even weer tot leven! Bekijk hier het volledige programma.

Bekijk meer informatie op de website van Plopsa Coo.