2-daags Wellness Arrangement van Fletcher hotels!

Tickets voor een Wellness Arrangement van Fletcher hotels bij Ticketveiling.nl. Mis deze Sauna en Wellness veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Geldig t/m 31 december 2019.

Geniet van een ontspannen 2-daags Wellness Arrangement voor 2 personen, ter waarde van € 100.

  • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
  • Reserveren kan maximaal 4 kalenderweken voor aankomst.
  • Het is niet mogelijk een gemaakte reservering te wijzigen.
  • In geval van annulering/no show verliest de voucher zijn geldigheid.
  • Volg de huisregels zoals vermeld op de website van het desbetreffende beautycenter.

Je hebt de keuze uit Wellness-Hotel Stadspark, Wellness-Hotel Trivium, Wellness-Hotel De Hunzebergen, Wellness-Hotel Leiden, Wellness-Hotel Sittard en Wellness-Hotel Helmond.

Per hotel is een deel van het totaal aantal kamers ter beschikking gesteld voor deze actie.

Boeken kan vanaf 4 kalenderweken voor aankomst.

Bij een verblijf op vrijdag- en/of zaterdagnacht wordt een toeslag van € 5 per persoon per nacht gerekend.

Fletcher Wellness-Hotel Stadspark - Beauty & Wellness Fonteyn
Wellness-Hotel Stadspark is gelegen aan de rand van het bruisende Bergen op Zoom naast recreatieplas De Binnenschelde. Het moderne hotel beschikt over een culinair à la carte restaurant, gezellige bar en twee terrassen. Ook vind je hier het luxe Beauty & Wellness Center Fonteyn Thermen waar je kunt genieten van thermaalbaden, binnen- en buitenzwembad, bubbelbaden, sauna’s, whirlpools, stoomcabine en beauty- en massagebehandelingen. In de wellness is het niet toegestaan om badkleding te dragen.

Kijk voor meer informatie op de website van Fletcher Wellness-Hotel Stadspark.

Fletcher Wellness-Hotel Trivium - Beauty & Wellness Trivium
Net buiten het stadscentrum van Etten-Leur ligt het luxe Wellness-Hotel Trivium. Het hotel beschikt onder andere over een sfeervol à la carte restaurant, brasserie, bar en een eigen Beauty en Wellness Center. Hier kan je genieten van o.a. de Finse sauna, beautysalon, relaxruimte, massagesalon en het Turks stoombad. In de omgeving is genoeg  te  beleven. Ga winkelen in Breda, breng een bezoek aan het Vincent van Gogh Informatiecentrum of maak een mooie fiets- of wandeltocht door de Biesbosch. In de wellness is het niet toegestaan om badkleding te dragen.

Kijk voor meer informatie op de website van Fletcher Wellness-Hotel Trivium

Fletcher Wellness-Hotel De Hunzebergen - Beauty & Wellness De Hunzebergen
Het luxe Wellness-Hotel De Hunzebergen ligt op een prachtig landgoed te midden van bos en heide. Vanuit het hotel leiden fiets- en wandelpaden je langs de mooiste Drentse plekken. In het luxe Beauty & Wellness De Hunzebergen met Romeinse uitstraling geniet je van vele faciliteiten, zoals een prachtig zwembad, sauna en Turks stoombad. Laat je verwennen in de schoonheidssalon of ga bowlen op één van de vier bowlingbanen. Verder zijn er vele kinderfaciliteiten aanwezig waaronder een kinderspeelplaats met speeltoestellen. Voor een dagje avontuur kun je uitwijken naar  WILDLANDS Adventure Zoo in Emmen. In de wellness is het niet toegestaan om badkleding te dragen.

Kijk voor meer informatie op de website van Fletcher Wellness-Hotel De Hunzebergen

Fletcher Wellness-Hotel Leiden – BLUE Wellnessresort Leiden
Fletcher Wellness-Hotel Leiden ligt in het centrum van de bruisende stad Leiden en beschikt over het schitterende BLUE Wellnessresort Leiden, waardoor dit hotel uitermate geschikt is voor zowel een citytrip als een ontspannen wellnessweekend. Op de 12e verdieping van het 4-sterren hotel bevindt zich het culinaire Restaurant Twelve, waar je geniet van heerlijke gerechten en een panoramisch uitzicht over de duinkoppen van het Noordzeestrand. De entree van BLUE Wellnessresort Leiden is zonder badkleding, behalve op dinsdag. Elke dinsdag is het badkleding-mag-dag en elke eerste dinsdag van de maand is het dames-dag tot 20:00 uur.

Kijk voor meer informatie op de website van Fletcher Wellness-Hotel Leiden

Fletcher Wellness-Hotel Helmond – BLUE Wellnessresort Helmond
Fletcher Wellness-Hotel Helmond ligt in de relatief onbekende maar zeer gezellige en historische stad Helmond in Brabant, gelegen nabij Eindhoven. Het hotel beschikt over BLUE Wellnessresort Helmond, fitnessruimte, Restaurant Grill Factory op Suyt en 10 bowlingbanen. Voor de echte avonturier biedt de omgeving de mogelijkheid om prachtige fiets- en wandeltochten te maken. De entree van BLUE Wellnessresort Helmond is zonder badkleding, behalve op woensdag. Elke woensdag is het badkleding-mag-dag.

Kijk voor meer informatie op de website van Fletcher Wellness-Hotel Helmond

Fletcher Wellness-Hotel Sittard – BLUE Wellnessresort Sittard
Fletcher Wellness-Hotel Sittard ligt op slechts 5 minuten rijden van het centrum van Sittard en op 30 minuten rijden van Maastricht. In het 4-sterren hotel kun je tot rust komen in het volledig uitgeruste BLUE Wellnessresort Sittard, dat van alle gemakken en faciliteiten voorzien is. Maar je kan ook sportief bezig zijn door een wedstrijd te gaan bowlen op een van de 10 bowlingbanen in het eigen bowlingcentrum of los te gaan in de klimhal en fitness. De entree van BLUE Wellnessresort Sittard is zonder badkleding, behalve op dinsdag. Elke dinsdag is het badkleding-mag-dag.

Kijk voor meer informatie op de website van Fletcher Wellness-Hotel Sittard