Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • De Uithof Skieen - ticketveiling

Met 2 personen indoor skiën of snowboarden bij De Uithof

Den Haag - Bereid je goed voor op de wintersport! Kom skiën of snowboarden in de Uithof! De Uithof beschikt over maar liefst vier liften: twee sleepliften die naar de top van de piste gaan en twee bandliften voor de kids en beginners. Hierdoor zijn er nauwelijks wachttijden voor de liften! Op een steenworp afstand van het strand van Kijkduin ligt 365 dagen per jaar echte sneeuw op een piste van 211 meter. Eenmaal, Andermaal, Enjoy!

 

Huidig bod

22

Bied mee

Plaats autobod

De Uithof

Inhoud van de veiling
2 uur pistetoegang voor 2 personen bij de Uithof Den Haag
(t.w.v. € 64,00)  


Highlights
Inclusief materiaal.
In de uitgifte zijn lockers aanwezig (kosten € 1,00).
- Handschoenen zijn verplicht.
- De huur van stokken is gratis. Deze zijn op de sneeuwbaan te vinden.
- Heeft u geen ervaring? De skischool van De Uithof staat voor u klaar.
- Het dragen van warme kleding wordt aangeraden. Het is immers -6 graden Celsius op de piste.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Data
Geldig tot drie maanden na het winnen van de veiling.
Geldig vanaf 9 januari 2017.
B
ekijk De Uithof voor de actuele openingstijden.

Locatie: De Uithof
Adres: Jaap Edenweg 10 in Den Haag

Gebruiksinformatie
Je ontvangt de voucher(s) na 2 werkdagen na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
Voor dit arrangement hoef je niet te reserveren.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Optioneel
Beschik je niet over skikleding? Dan kun je dit huren bij De Uithof. 

Exclusief

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

De Uithof
Op een steenworp afstand van Kijkduin vind je De Uithof, de perfecte locatie voor een heerlijk en vooral sportief dagje uit! Op de 211 meter lange sneeuwbaan ligt het hele jaar door echte sneeuw. De temperatuur wordt continu op ongeveer -5 graden gehouden, zodat de sneeuw van uitstekende kwaliteit is. Daarnaast zijn er maar liefst vier liften aanwezig: twee sleepliften naar de top van de piste en twee bandliften voor de kids en beginners. Hierdoor zul je zo goed als geen wachttijden ervaren bij de liften!

Naast de sneeuwbaan beschikt De Uithof ook over een geweldig kartcircuit, lasergamehal, active gaming en een ijsbaan. Een dagje Uithof staat dan ook garant voor sportief plezier.

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 22

    1:34:26 V Boshoven

  2. 2
    € 21

    1:29:29 Myrom

  3. 3
    € 20

    0:28:42 JessicaAlba

  4. 4
    € 19

    0:25:30 I Willemen

  5. 5
    € 11

    0:19:32 V Boshoven

  6. 6
    € 10

    0:13:36 Adyratje

  7. 7
    € 9

    23:53:59 F Steenstra

  8. 8
    € 8

    23:52:04 Myrom

  9. 9
    € 5

    23:46:30 I Willemen



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.