Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Gezellig dagje uit bij Skicentrum Moser
  • Skicentrum Moser in de avond
  • 3 uitdagende kunststof skipistes bij Skicentrum Moser
  • Skipiste van Skicentrum Moser in Enschede

Samen skiën op de skipiste bij Skicentrum Moser

Enschede -  Skicentrum Moser beschikt over 3 kunststof skipistes, verschillend in moeilijkheidsgraad. Wie het skiën op de pistes van Skicentrum Moser onder de knie heeft, gaat hoogstwaarschijnlijk soepel naar beneden in de echte sneeuw omdat skiën op een kunststof piste je dwingt om technisch te skiën. Heb je dorst gekregen na alle inspanning? Dan duik je het gezellige Eetcafé Rutbeek in voor een borrel. Bied mee en daag jezelf uit! Eenmaal, Andermaal, Enjoy! 

 

Huidig bod

5

Bied mee

Plaats autobod

Skicentrum Moser

Inhoud van de veiling
1 uur pistetoegang inclusief materiaal voor 2 personen bij Skicentrum Moser (t.w.v. € 48,00)
- alleen voor de geoefende skiër.

Highlights
- Perfect om weer lekker in te komen voor de wintersport.
- Als het je op de skipiste van de Twentse Alpen kan, zul je zien dat je echt fluitend door de sneeuw gaat!
- Verwen jezelf met een warme chocomel bij het gezellige Eetcafé Rutbeek.
- Breng jouw techniek met skiën weer op peil.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Data
Geldig tot en met 16 maart 2017.
Skicentrum Moser is van 17 tot en met 27 februari 2017 gesloten. 
Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Skicentrum Moser.

Locatie: Skicentrum Moser
Adres: Blikkersmaatweg 15, 
7546 RJ Enschede

Gebruiksinformatie
Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
Het is raadzaam handschoenen, een ski- of regenbroek en een helm te dragen tijdens het skiën.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Exclusief

Drankjes

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

Skicentrum Moser
Skicentrum Moser is gelegen in het recreatie-gebied het Rutbeek (Enschede-Zuid) en beschikt over 3 kunststof skipistes. De pister verschillen in moeilijksheidgraad en is daarme voor iedere niveau uitdagend. Verder kan je opwarmen in het gezellige restaurant Eetcafé Rutbeek..

Naast vrij skiën kan je ook lessen volgen of tuben. Een dagje bij Skicentrum Moser staat dan ook garant voor sportief plezier.

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 5

    23:56:53 carinaSwart

  2. 2
    € 4

    23:37:57 Iettt

  3. 3
    € 3

    23:15:42 Biennie



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.