Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Gezellig dagje uit bij Skicentrum Moser
  • 3 uitdagende kunststof skipistes bij Skicentrum Moser
  • Maak kennis met wintersport bij Skicentrum Moser!
  • Leuk voor kinderen bij Skicentrum Moser
  • Skipiste van Skicentrum Moser in Enschede
  • Skicentrum Moser in de avond

Proefles skiën voor 2 personen bij Skicentrum Moser

Enschede - Nog nooit skiles gehad en vind je het leuk om een keer te proberen? Dan is een proefles bij Skicentrum Moser de perfecte keuze! Skicentrum Moser beschikt over 3 kunststof skipistes, verschillend in moeilijkheidsgraad. Zo is er voor elk niveau een leuke uitdaging. Ben je moe geworden na al dat oefenenen? Dan duik je het gezellige Eetcafé Rutbeek in om bij te komen. Bied mee en daag jezelf uit! Eenmaal, Andermaal, Enjoy! 

 

Huidig bod

7

Bied mee

Plaats autobod

Skicentrum Moser

Inhoud van de veiling
Proefles skiën voor 2 personen bij Skicentrum Moser, inclusief materiaal (t.w.v. € 35,00)

Highlights
- Maak in 60 minuten kennis met de wintersport tijdens een proefles!
- Als het je op de skipiste van de Twentse Alpen kan, zul je zien dat je echt fluitend door de sneeuw gaat!
- Verwen jezelf met een warme chocomel bij het gezellige Eetcafé Rutbeek.
- Met 3 verschillende pistes voor ieder niveau een leuke uitdaging.
- Elke skigroep bestaat uit maximaal 8 personen dus genoeg aandacht voor iedereen!
- Altijd professionele begeleiding.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Data
Geldig tot en met 16 maart 2017.
Proeflessen zijn mogelijk tijdens de volgende uren:
Woensdag 12:00 uur tot 17:00 uur en van 19:00 uur tot 22:00 uur.
Vrijdag 12:00 uur tot 17:00 uur en van 19:00 uur tot  21:00 uur.
Zaterdag van 10:00 uur tot 17:00 uur.
Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Skicentrum Moser.

Locatie: Skicentrum Moser
Adres: Blikkersmaatweg 15, 
7546 RJ Enschede

Gebruiksinformatie
Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
Voor dit arrangement dien je te reserveren, de gegevens vind je op de voucher.
Het is raadzaam handschoenen, een ski- of regenbroek en een helm te dragen tijdens het skiën.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Exclusief

Drankjes
€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

Skicentrum Moser
Skicentrum Moser is gelegen in het recreatie-gebied het Rutbeek (Enschede-Zuid) en beschikt over 3 kunststof skipistes. De pister verschillen in moeilijksheidgraad en is daarme voor iedere niveau uitdagend. Verder kan je opwarmen in het gezellige restaurant Eetcafé Rutbeek..

Naast vrij skiën kan je ook lessen volgen of tuben. Een dagje bij Skicentrum Moser staat dan ook garant voor sportief plezier.

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 7

    1:52:04 Achiel

  2. 2
    € 6

    0:08:06 D de Veer

  3. 3
    € 4

    23:51:06 claudia89

  4. 4
    € 2

    23:15:13 Artor

  5. 5
    € 1

    23:07:58 claudia89



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.